یکشنبه 1 مهر 1397 823

فراخوان انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهشی و فناوری، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس در هفته پژوهش فراخوان داد.

فراخوان انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه در راستای اجرای سیاست های پژوهشی و به‌منظور تشويق اعضای هيأت علمی جهت تأليف و ترجمه كتاب‌های علمی- تخصصی مورد استفاده در دوره تحصيلات تكميلی، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس در هفته پژوهش سال جاری فراخوان داد.
بر اساس اعلام فراخوان، اعضای هیأت علمی برای شرکت در انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس می باید آثار تألیفی، تصنیفی و ترجمه‌ای خود را حداکثر تا تاریخ بیستم مهرماه سال جاری به انتشارات دانشگاه ارسال نمایند. ارسال 2 نسخه از کتاب که برای اولین بار در سال 1396 منتشر شده باشد، حداقل يکی از صاحبان اثر بايد عضو هيأت علمي دانشگاه تربيت مدرس باشد و نام وی با عنوان «عضو هيأت علمی دانشگاه تربيت مدرس» بر روی جلد يا صفحه شناسنامه کتاب درج شده باشد، كتاب‌هاي تأليف و ترجمه شده بايد شرايط مندرج در آيين‌نامه پذيرش كتاب‌هاي تأليف و ترجمه‌اي دانشگاه (که در نشانی اینترنتی pub.modares.ac.ir آمده است) را داشته باشند، کپی صفحات عنوان، شناسنامه، فهرست و 2 فصل از متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای ارسال شود از جمله شرایط شرکت در کتاب سال دانشگاه است.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌ 82883032 – 82883754 تماس حاصل فرمایند.
گفتنی است كتاب‌هايی كه اعضای هيأت علمی دانشگاه تربيت مدرس در نگارش فصل يا فصولی از آن مشاركت داشته‌اند نيز بررسی خواهند شد.