شنبه 5 خرداد 1397 3326

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی‌شاپور برای سال 1397 اعلام شد

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی‌شاپور برای سال 1397 از سوی مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم اعلام شد.

فراخوان شرکت در برنامه پژوهشی جندی‌شاپور برای سال 1397 اعلام شد

هدف برنامه فوق ارتقاء و گسترش همکاری‌های پژوهشی علمی و فنی پيشرفته ميان پژوهشگران دو کشور ايران و فرانسه است. برنامه جندي‌شاپور شامل طرح‌هاي مشترک پژوهشي در تمامي حوزه‌های تخصصی از جمله علوم انساني و اجتماعی (حقوق، اقتصاد و مدیریت)، علوم پزشکی، علوم فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم محيط زيست و زیست‌شناسی است. همچنین، طرح‌هايی که موجب همکاری چند آزمايشگاه يا موسسه مختلف ايراني و فرانسوي شوند؛ طرح‌‌هايي كه کمک به توسعه، به ويژه توسعه اجتماعي- اقتصادي نمایند و طرح‌هایی که در چارچوب اولویت‌های مرکز قرار گیرند در اولویت قرار می‌گیرند.
در صورت پذیرش طرح پیشنهادی، برای تسریع در روند پژوهش مبلغ مشخصی از طرف مرکز مطالعات و همکاري‌هاي علمي بين‌المللي برای پژوهشگران ايرانی و از طرف موسسه کامپوس فرانس (نماينده فرانسه) برای پژوهشگران فرانسوی پرداخت می‌شود.
در مقابل پژوهشگران ملزم هستند که گزارشي سالانه از پيشرفت طرح و فعاليت‌هاي انجام شده در خصوص چاپ مقالات در مجلات معتبر را ارائه نموده و حداقل یک نشست علمی، در صورت امکان با حضور طرف فرانسوی و نماینده علمی مرکز در ایران را برگزار نمایند.
مدت پروژه‌هايي كه همراه با آموزش در سطح دکتري يا پسا دکتري می‌باشد، نبايد بيش از دوسال باشد. آخرين مهلت تحويل مدارک روز 4 تیرماه 1397 می باشد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین‌المللی به نشانی http://www.cissc.ir  مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن: 5- 88919894 تماس گیرند.