شنبه 30 دی 1396 1481

برگزاری کارگاه آشنایی با برنامه Horizon 2020 در دانشگاه

کارگاه آشنایی با برنامه Horizon 2020 و نحوه پروپوزال نویسی به زبان انگلیسی برای اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس 14 و 15 بهمن ماه برگزار می شود.

برگزاری کارگاه آشنایی با برنامه Horizon 2020 در دانشگاه

مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه، با هدف آشنایی هر چه بیشتر اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس با برنامه ‌چشم‌انداز ۲۰۲۰ و نحوه مشارکت در طرح های زیرمجموعه آن، کارگاه آشنایی با برنامه Horizon 2020 و نحوه پروپوزال نویسی به زبان انگلیسی را طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه برابر با سوم و چهارم فوریه 2018 ، با حضور دکتر جورج بوناس (سخنران اصلی کارگاه) در سالن اجتماعات جابربن حیان (دانشکده علوم پایه) برگزار می¬کند. بر این اساس اعضای هیات علمی علاقمند به شرکت در کارگاه یاد شده می توانند جهت مشاهده برنامه کارگاه به آدرس الکترونیکی http://www.modares.ac.ir/~Horizon2020 مراجعه نمایند .
گفتنی است برنامه‌چشم‌انداز ۲۰۲۰ بزرگترین برنامه تحقیقاتی و نوآوری در اتحادیه اروپا است؛ که تاکنون با ۸۰ میلیارد یورو بودجه در طول بیش از ۷ سال (۲۰۱۴ تا ۲۰۲۰) با هدف جذب سرمایه‌گذاری خصوصی و بهره‌مندی ایده‌های ناب از آزمایشگاه به بازار ارایه شده است. مشارکت گسترده دانشگاه های ایران در طرح های زیر مجموعه برنامه چشم انداز 2020 به عنوان رویکرد ملی در نظرگرفته شده و دانشگاه تربیت مدرس نیز بر آشنایی اعضای هیات علمی با برنامه مذکور و توسعه تعامل با شرکای بین المللی در چارچوب برنامه یادشده تأکید دارد.