یکشنبه 18 تیر 1396 3812

نشست تخصصی مدیریت باشگاه داری فوتبال برگزار شد

.

نشست تخصصی مدیریت باشگاه داری فوتبال برگزار شد

نشست تخصصی مدیریت باشگاه داری فوتبال  به همت انجمن علمی دانشجویی مدیریت ورزشی با حضور اساتید دانشگاه، ورزشکاران، مسئولین فدراسیون فوتبال  و جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف  30 خرداد در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی  دکتر محمد احسانی عضو هیئت علمی گروه تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس و مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال که در سالن جابربن حیان دانشگاه سخن می‌گفت ضمن تعریف باشگاه فوتبال و تفاوت آن با تیم فوتبال، به ارائه جدیدترین روش‌های  مدیریت و سازمان‌دهی باشگاه‌، وظایف و ماموریت‌های باشگاه‌ها و چالش‌های پیش روی آن‌ها پرداخت .
در ادامه جلسه، علی آقامحمدی، رئیس اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران، عزیزا محمدی، نایب رئیس اتحادیه و سعید ناصری، مشاور اجتماعی این اتحادیه به بیان تجربیات خود در زمینه مدیریت باشگاه‌داری پرداختند.
همچنین مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و چند تن از مدیران باشگاه‌های فوتبال، به تشریح مسائل و مشکلات باشگاه‌داری و راه‌های پیش‌گیری و حل آن‌ها پرداختند.
در انتهای جلسه از پنج تن از مدیران برتر باشگاه‌های فوتبال ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به آن‌ها اهدا شد.
لازم به ذکر است، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران به همراه بانک رفاه پشتیبانی برگزاری این برنامه را بر عهده داشتند.