سه‌شنبه 25 تیر 1398 1086

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه در مرداد اعلام شد

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه از پنجم مرداد تا یکم شهریورسال جاری اعلام شد.

نحوه فعالیت کتابخانه مرکزی دانشگاه در مرداد اعلام شد

بر این اساس کتابخانه مرکزی از 5 مرداد تا اول شهریور در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 تا 16:30 به ارائه خدمات می پردازد و روزهای پنج شنبه تعطیل است.
گروه‌های‌ خدمات فنی (تسویه حساب دانشجویان)، سفارشات، تأمین مدرک (سفارش مقالات) و دیداری شنیداری طبق بخشنامه دانشگاه غیرفعال و گروه خدمات کتابداری (بخش امانت و بخش مرجع و اطلاع رسانی) فعال است و به ارائه خدمات می پردازد. همچنین سالن‌های مطالعه شبانه روزی طبقه همکف طبق روال برای افراد مجاز قابل استفاده خواهد بود.
بر اساس اعلام کتابخانه مرکزی، پایان‌نامه‌ها و رساله‌هایی که در فاصله زمانی فوق در سامانه پارسه بارگذاری ‌شود از 2 شهریور مورد بررسی قرار می گیرد و دانشجویان پس از تأیید کارشناس می‌توانند جهت ارائه نسخه چاپی و سی دی پایان نامه به گروه خدمات کتابداری مراجعه کنند.
جستجو و مشاهده فهرست منابع موجود در کتابخانه مرکزی و تمدید و رزرو کتاب و منابع دیداری شنیداری از طریق آدرس lib.modares.ac.ir ، جستجو و مشاهده متن کامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها از طریق «سامانه پارسه» با آدرس parseh.modares.ac.ir و دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی از تمامی دانشکده‌ها، آزمایشگاه‌ها، سایت مرکزی و ... برای کاربران امکان پذیر است.