شنبه 1 تیر 1398 582

برگزاری رویداد کارآفرینی "ویتا" در حوزه هوش مصنوعی و داده

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، رویداد کارآفرینی "ویتا" را از 14تیر تا 11 مردادماه در دو مرحله برگزار می کند.

برگزاری رویداد کارآفرینی

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران، رویداد کارآفرینی ویتا را با هدف در اختیار گذاردن گنجینه منابع و اطلاعات این سازمان و زمینه سازی برای ایجاد کسب و کارهای نوین و خلق تکنولوژی های جدید در حوزه داده و هوش مصنوعی با همراهی شتاب دهنده ی نوین تک برگزار می کند.
بر اساس اعلام سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، پیش رویداد در تاریخ 14 تیر و رویداد اصلی در تاریخ های 27 و 28 تیر و سوم و چهارم مرداد برگزار می شود. همچنین در طی رویداد، کارگاه های جانبی در زمینه های هوش مصنوعی، داده و توسعه کسب و کاربا حضور مربیان متخصص برگزار می گردد. مراسم اختتامیه نیز روز 11 مرداد می باشد.
خروجی رویداد برای تیم ها بسته به نوع و زمینه فعالیت آنها می تواند شامل؛ ایجاد بستر همکاری به صورت پروژه ای با سازمان اسناد و کتابخانه ملی، خرید محصول نهایی توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی، حضور در دوره شتاب دهی شتاب دهنده نوین تک و جذب سرمایه برای ادامه فعالیت تیم ها باشد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به نشانی www.nlai.ir و یا سایت رویداد به نشانی www.vitaevent.ir مراجعه کنند.