دوشنبه 27 خرداد 1398 2576

فراخوان جشنواره پایان نامه های برتر ایران جایزه پروفسور حسابی

دومین دوره جشنواره پایان نامه های برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) برای شرکت و ارسال آثار فراخوان داد.

فراخوان جشنواره پایان نامه های برتر ایران جایزه پروفسور حسابی

جشنواره پایان نامه های برتر ایران با هدف نزدیک کردن پایان نامه های دانشگاهی، مقاالت علمی، طرح های پژوهشی و کتاب های علمی به نیازهای واقعی کشور و حرکت در مسیر سند چشم انداز پیشرفت ایران همچنین انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی کشور، داوری و بررسی پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان نامه های انجام شده در دانشگاه های ایران در یک مجموعه واحد و به صورت منظم و دوره ای برگزار می شود.
این جشنواره در تمامی رشته های دانشگاهی اقدام به بررسی و درجه بندی پایان نامه ها، پروپوزال ها، طرح های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب های علمی و دیگر تألیفات علمی می نماید. مجموعه آثار جشنواره پایان نامه های برتر ایران در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.fopb.fseas.ir و همچنین در پایگاه استنادی ملی ایران به نشانی www.inccr.ir نمایه سازی می شود.
علاقمندان برای شرکت در این جشنواره باید یک خلاصه 10 تا 20 صفحه ای از اثر خود را طبق فرمت استاندارد جشنواره، آماده سازی کرده و از طریق وبسایت جشنواره به نشانی www.fopb.fseas.ir و یا ایمیل جشنواره به نشانی hesabifestival@gmail.com ارسال نمایند.
گفتنی است جشنواره پایان نامه های برتر ایران ( جایزه ویژه پروفسور حسابی) در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت دانشگاه ها، مراکز علمی معتبر و طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های ایران برگزار می گردد. اولین دوره جشنواره پایان نامه های برتر ایران در آبان ماه 97 برگزار شد.