شنبه 18 خرداد 1398 841

فراخوان انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهشی و فناوری، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس در هفته پژوهش فراخوان داد. بر این اساس اعضای هیأت علمی علاقمند می توانند حداکثر تا 31 تیرماه سال جاری آثار تألیفی، تصنیفی و ترجمه‌ای خود را به انتشارات دانشگاه ارسال کنند.

فراخوان انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس

معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه در راستای اجرای سیاست های پژوهشی و به‌منظور تشويق اعضای هيأت علمی جهت تأليف و ترجمه كتاب‌های علمی- تخصصی مورد استفاده در دوره تحصيلات تكميلی، برای انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس در هفته پژوهش سال جاری فراخوان داد.
بر اساس فراخوان اعلام شده ، اعضای هیأت علمی برای شرکت در انتخاب کتاب سال دانشگاه تربیت مدرس می باید آثار تألیفی، تصنیفی و ترجمه‌ای خود را حداکثر تا تاریخ 31 تیرماه سال جاری به انتشارات دانشگاه ارسال نمایند.
ارسال 2 نسخه از کتاب که برای اولین بار در سال 1397 منتشر شده باشد، حداقل يکی از صاحبان اثر بايد عضو هيأت علمي دانشگاه تربيت مدرس باشد و نام وی با عنوان «عضو هيأت علمی دانشگاه تربيت مدرس» بر روی جلد يا صفحه شناسنامه کتاب درج شده باشد، كتاب‌هاي تأليف و ترجمه شده بايد شرايط مندرج در آيين‌نامه پذيرش كتاب‌هاي تأليف و ترجمه‌اي دانشگاه (که در نشانی اینترنتی pub.modares.ac.ir آمده است) را داشته باشند، کپی صفحات عنوان، شناسنامه، فهرست و 2 فصل از متن اصلی کتاب‌های ترجمه‌ای ارسال شود از جمله شرایط شرکت در کتاب سال دانشگاه است.
علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن‌ 82883032 – 82883754 تماس حاصل فرمایند.
گفتنی است كتاب‌هايی كه اعضای هيأت علمی دانشگاه تربيت مدرس در نگارش فصل يا فصولی از آن مشاركت داشته‌اند نيز بررسی می شود.