متن کامل خبر


 
جلسه معارفه دانشجویان ورودی 1398 دانشکده علوم ریاضی

خلاصه خبر: جلسه معارفه دانشجویان ورودی 1398 دانشکده علوم ریاضی در روز سه‌شنبه مورخ 1398/07/30 راس ساعت 10 در سالن سمینار دانشکده (طبقه منفی 1) با حضور اعضای هیئت علمی برگزار شد.

در ابتدای برنامه و قبل از شروع رسمی مراسم، پذیرش دانشجویان جدید توسط کارکنان دانشکده صورت پذیرفت و از طرف ریاست محترم دانشکده هدایایی برای دانشجویان جدید در نظر گرفته شد. شروع رسمی این جلسه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. پس از آن مجری برنامه ضمن خوش‌آمد گوئی به اساتید و دانشجویان، ورود دانشجویان جدید را را به یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور، و یکی از برترین دانشکده‌های ریاضی در سطح کشور تبریک گفت و برای دانشجویان در طول دوران تحصیل آرزوی موفقیت کرد. برنامه با دعوت از ریاست محترم دانشکده، جناب آقای "دکتر ایرانمنش" ادامه یافت. ایشان صحبت‌های خود را با خوش‌آمد گوئی به حضار و تبریک ورود دانشجویان جدید آغاز نمودند و در ادامه آماری مفید از تعداد اعضای هیئت علمی دانشکده به تفکیک گروه و مرتبه اساتید ارائه دادند. ایشان در ادامه  به تشریح جایگاه والای دانشکده علوم ریاضی پرداخته و فرصت‌هایی را که هر دانشجو با ورود به دانشکده در اختیار خواهد داشت بیان نمودند. آقای دکتر ایرانمنش در ادامه به تشریح فضای موجود در دانشکده‌ شامل ساختمان اصلی دانشکده و ساختمان خوارزمی پرداختند و استفاده از امکانات و فضای بسیار مطلوب دانشکده، شامل آزمایشگاه‌های تخصصی موجود در ساختمان اصلی و ساختمان خوارزمی، و همچنین سایت‌های مربوط به دانشکده را به دانشجویان جدید توصیه نمودند و در پایان با‌ آرزوی موفقیت برای دانشجویان نوورود صحبت‌های خود را به پایان رساندند.

در ادامه  جناب آقای "دکتر تاجبخش"، معاونت محترم آموزشی دانشکده  با ارائه توضیحاتی شفاف و موشکافانه، در قالب سخنرانی و ارائه اسلاید، قوانین آموزشی حاکم بر دانشکده را توضیح داده و از دانشجویان درخواست نمودند که با جدیت در مواجهه با قوانین آموزشی، دوران تحصیل خود را به پایان برسانند.
برنامه با دعوت از آقای "دکتر رزقی"، معاونت محترم پژوهشی دانشکده ادامه یافت. ایشان ضمن خوش‌آمد گوئی به حضار و تبریک بابت ورود دانشجویان ورودی جدید، با ارائه اسلایدی مفید به تشریح قوانین و مقررات پژوهشی پرداختند و در پایان برای دانشجویان نوورود آرزوی موفقیت کردند.
در پایان، برنامه با برگزاری جلسه پرسش و پاسخ میان دانشجویان ورودی جدید و هیئت رئیسه محترم دانشکده به اتمام رسید.

 

 

1 آبان 1398 / تعداد نمایش : 389