متن کامل خبر


 
بازدید هیأت دانشگاهی آلمان از دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: هیأتی متشکل از اساتید دانشگاه هومبولت آلمان هجدهم مهرماه ضمن بازدید از دانشگاه تربیت مدرس با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه دیدار و گفتگو کردند.

هیأتی متشکل از اساتید دانشگاه هومبولت آلمان هجدهم مهرماه ضمن بازدید از دانشگاه تربیت مدرس با اعضای هیأت علمی دانشکده علوم پایه دیدار و گفتگو کردند.
دکتر نیکلا پولمن،دکتر امیل کراتوشویل و دکتر فردریک هولست روز سه شنبه 18 مهرماه جاری از دانشگاه بازدید و در دیدار با دکتر سعیدی، دکتر ایرانی، دکتر قدرت، دکتر یزدانی، دکتر ملک فر، دکتر باکویی و دکتر مشاعی در محل دانشکده علوم پایه در خصوص همکاری‌های مشترک در حوزه‌های شیمی و فیزیک به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این نشست طرف آلمانی ضمن معرفی دانشگاه هومبولت، از آن به عنوان یکی از دانشگاه های معتبر آلمان که در 7 سال گذشته اقدام به تاسیس مراکز تحقیقاتی مشترک میان دانشکده ای نموده است، نام برد.
دکتر کراتوشویل اذعان کرد که زمینه های مشترک برای همکاری بین دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه هومبولت وجود دارد و ارائه کارگاه مشترک به منظور تبادل نظر بیشتر و بررسی دقیق تر همکاری های دوجانبه با حضور سایر اعضای آلمانی مفید می باشد. در این نشست بر امکان همکاری بیشتر با امضای تفاهم نامه تأکید شد.

18 مهر 1396 / تعداد نمایش : 3093