متن کامل خبر


 
راه اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه

خلاصه خبر: مدیر مرکز بهداشت و درمان با اعلام خبر راه اندازی مجدد واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه گفت: واحد اورژانس دانشگاه از اول تیر ماه جاری فعالیت خود را به طور آزمایشی آغاز کرده است و امیدواریم با رفع و اصلاح برخی مشکلات موجود، این واحد از روز هشتم تیر ماه به طور رسمی راه اندازی شود.

خانم دکتر معصومه منصوری در تشریح نحوه فعالیت و ساعت کار واحد اورژانس اظهار داشت: این واحد از ساعت 8 صبح تا 18 به بیماران اورژانسی، خدمات درمانی ارائه می‌دهد. بیمارانی که داخل دانشگاه و یا محوطه دچار مشکلات اورژانسی می‌شوند، می‌توانند در تماس با واحد اورژانس و یا مراجعه حضوری از خدمات آن استفاده کنند. این واحد از پذیرش بیماران سرپایی معذور است و این افراد باید به درمانگاه دانشگاه مراجعه کنند.

مدیر مرکز بهداشت و درمان به بازدید خود از محل واحد اورژانس و بررسی برخی مشکلات موجود اشاره کرد و گفت: با راه اندازی مجدد واحد اورژانس و طی بازدید کامل از محل، برخی مشکلات شناسایی شده و برای رفع و اصلاح آنها در دوره ی فعالیت آزمایشی اقدام لازم به عمل خواهد آمد تا بدون نقص وارد مرحله فعالیت رسمی شود. در خصوص پرسنل جدید این واحد نیز، 3 کارشناس اورژانس پس از فعالیت آزمایشی و انجام بررسی‌های لازم، در صورت پشت سرگذاشتن موفقیت آمیز مراحل راستی آزمایی، به عنوان پرسنل دائمی این واحد به همکاری خود با دانشگاه ادامه می‌دهند. وی ضمن قدردانی از مساعدت و توجه دکتر موسوی معاون پشتیبانی دانشگاه در راستای رفع مشکلات مالی و اداری پرسنل واحد اورژانس تصریح کرد: واحد اورژانس دانشگاه در یکسال و نیم آغاز به کار خود، به طور قابل قبولی فعالیت کرد اما با بروز تأخیر در پرداخت‌های مالی و حقوق پرسنل این واحد، آنها از ادامه همکاری با دانشگاه انصراف دادند و فعالیت واحد متوقف شد. با پیگیری مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و بنا به ضرورت و اهمیت وجود واحد اورژانس و فوریت‌های درمانی برای دانشگاهیان، معاونت پشتیبانی جهت رفع مشکلات اداری- مالی و پرداخت منظم و ماهیانه حقوق پرسنل این واحد، قول همکاری داد. امیدوارم که با پشتیبانی مداوم دکتر موسوی، فعالیت این واحد ضروری قطع نشود و بتواند خدمتگزار خانواده دانشگاهیان تربیت مدرس باشد.

گفتنی است در صورت نیاز به دریافت خدمات درمانی واحد اورژانس و فوریت‌های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه می‌توانید با شماره 4030 تماس حاصل نمایید.

 

4 تیر 1398 / تعداد نمایش : 528