متن کامل خبر


 
شیوه‌نامهٔ درخواست خوابگاه دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی_اجتماعی دانشگاه، شیوه‌نامهٔ درخواست خوابگاه دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس _ فروردین ۱۴۰۱ اعلام شد.

بسمه تعالی
شیوه‌نامهٔ درخواست خوابگاه دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس - فروردین ۱۴۰۱
 
با عرض تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و همچنین آرزوی سلامتی برای کلیه دانشجویان عزیز دانشگاه تربیت مدرس، با عنایت به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، مصوبهٔ جلسهٔ رؤسای دانشگاه‌های سراسر کشور مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۰۹، مصوبهٔ هیأت رئیسهٔ دانشگاه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ و مصوبهٔ شورای دانشگاه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ تمهیدات لازم جهت اسکان دانشجویان غیربومی مشغول به تحصیل به شرح زیر به اطلاع می‌رسد:
 
۱- کلیات:
۱-۱- برای تکمیل اطلاعات خوابگاهی و ثبت درخواست خوابگاه به هیچ وجه نیاز به مراجعهٔ حضوری به دانشگاه نیست و درخواست‌ خوابگاه صرفا باید در سامانهٔ گلستان، به شرح راهنمای پیوست، ثبت گردد. لذا دانشجویان فایل پیوست را به دقت مطالعه نمایند.
۲-۱- دانشجویانی که نوبت واکسیناسیون خود را کامل نکرده باشند (۳ دوز)، به استناد شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به منظور جلوگیری از شیوع کرونا امکان حضور درخوابگاه‌ها را نخواهند داشت. دانشجویانی كه به دلایل منطقی امكان ارائهٔ كارت واکسیناسیون نوبت سوم را ندارند، باید نتیجه آزمایش منفی كرونای خود را كه از  ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ تا ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ انجام داده‌اند، جهت تحویل قطعی اتاق، ارائه نمایند.
۱-۳- دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۷ و قبل و دکتری ورودی ۹۵ و قبل، امکان ثبت درخواست خوابگاه را به علت اتمام سنوات نخواهند داشت.
۱-۴- اسکان در خوابگاه صرفا شامل دانشجویان روزانهٔ (نوع الف) غیربومی است.
۱-۵- دانشجویان دارای انتخاب واحد در ترم جاری (دارای سر ترم ۴۰۰۲) در اولویت اسکان می‌باشند.
۶-۱- دانشجویانی که در خوابگاه ساکن هستند، نیاز به هیچگونه اقدامی ندارند. مدت زمان اسکان اعلام شده در ادامهٔ شیوه‌نامه (بند ۲-۲ و ۳-۲) شامل حال این دانشجویان است.
۷-۱- دانشجویان غیربومی ارشد ورودی ۹۸ به بعد و دکتری ورودی ۹۶ به بعد که ساکن خوابگاه نیستند، لازم است پیش از ثبت درخواست خوابگاه، نسبت به تکمیل اطلاعات خوابگاهی خود در سامانهٔ گلستان با توجه به راهنمای پیوست اقدام نمایند. 
۸-۱- بررسی درخواست اسکان از تاریخ ۲۱ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ انجام و نتیجه در سامانه گلستان اعلام می‌گردد. زمان شروع اسکان مربوط به تقاضاهای این شیوه‌نامه از تاریخ ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ خواهد بود.
 
۲- شیوهٔ درخواست:
۲-۱- آن دسته از دانشجویان غیربومی ورودی ۹۹ و ۱۴۰۰ دکتری و ۱۴۰۰ کارشناسی ارشد که در نیمسال جاری واحدهای آموزشی اخذ نموده‌اند و به علت حضوری‌شدن کلاس‌های دانشگاه قصد حضور در خوابگاه را دارند، لازم است از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانهٔ گلستان نسبت به تکمیل فرم درخواست خوابگاه اقدام نمایند. 
۲-۲- دانشجویان غیربومی ورودی ۹۸ و ۹۹ کارشناسی‌ارشد که واحدهای آموزشی را به اتمام رسانده و دارای طرح (پروپوزال) مصوب هستند و به علت ماهیت عملی و آزمایشگاهی پایان‌نامه، نیاز به حضور در خوابگاه دارند از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانهٔ گلستان نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند. اسکان این دانشجویان به صورت دوماهه است و تداوم آن به تأیید استاد راهنما و معاون پژوهشی دانشکده نیازمند است.
۲-۳- دانشجویان غیربومی ورودی ۹۷،۹۶، ۹۸ و۹۹ دورهٔ دکتری که دارای طرح (پروپوزال) مصوب هستند و به علت ماهیت عملی و آزمایشگاهی رساله نیاز به حضور در خوابگاه دارند از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ با مراجعه به سامانهٔ گلستان نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند. اسکان این دانشجویان به صورت دوماهه است و تداوم آن به تأیید استاد راهنما و معاون پژوهشی دانشکده نیازمند است.
 
 این دستورالعمل با توجه به شرایط موجود تدوین شده و تغییرات تمام یا بخشی از آن تابع مصوبات و شیوه‌نامه‌های مراجع بالاتر از جمله ستاد ملی مبارزه با کرونا است. 
 
                                                                                                               معاون دانشجویی و فرهنگی-اجتماعی 
                                                                                                                          دانشگاه تربیت مدرس
                                                                                                                             ۱۴۰۱/۰۱/۱۵
 

15 فروردین 1401 / تعداد نمایش : 550