متن کامل خبر


 
ثبت نام وام تغذیه نیمسال دوم 97-96

خلاصه خبر: دانشجویان محترم دوره روزانه مقطع کارشناسی ارشد (ورودی مهرماه 95 و بعد از آن) و دکتری (ورودی مهرماه 93 و بعد از آن) رشته‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای استفاده از وام تغذیه نیمسال دوم 97-96 با توجه به موارد ذکر شده در خبر اقدام نمایند.

دانشجویان محترم دوره  روزانه مقطع کارشناسی ارشد (ورودی مهرماه 95 و بعد از آن) و دکتری (ورودی مهرماه 93 و بعد از آن) رشته‌های مربوط به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای استفاده از وام تغذیه نیمسال دوم 97-96  با توجه به موارد زیر اقدام نمایند:

  1. مراجعه دانشجو و دریافت وتکمیل فرم درخواست وام  تغذیه و تایید توسط آموزش دانشکده و تحویل به اداره خدمات دانشجویی
  2. دانشجویانی که از طریق سیستم اتوماسیون صندوق رفاه درخواست وام تغذیه نموده‌اند، لازم است پرینت درخواست خود را با مشخص نمودن محل استفاده وجه واریزی در کارت تغذیه (پردیس مرکزی/دانشکده کشاورزی/دانشکده نور) به اداره خدمات دانشجویی ارائه نمایند، در غیر این صورت ممکن است وام آنها به تعلیق افتاده و به صندوق رفاه عودت شود.
  3. وام تغذیه به حساب کارت تغذیه دانشجوی متقاضی واریز می‌شود. لذا در تعیین محل واریز وجه وام (دانشکده کشاورزی، دانشکده منابع طبیعی نور یا پردیس مرکزی دانشگاه) دقت نمایید.
  4. وجه واریز شده به حساب کارت تغذیه فقط در محل تعیین شده قابل استفاده است. بنابراین در محل‌های دیگر ضروریست بطور جداگانه حساب تغذیه توسط خود دانشجو شارژ گردد.

ساعت مراجعه:
8 صبح الی 12:30 و 13:30  الی  14:30
مهلت درخواست:
از تاریخ 97/04/02 لغایت 97/04/13
محل مراجعه:
اداره خدمات دانشجویی اتاق 108 طبقه اول ساختمان خوارزمی
تذکر مهم:
مهلت ثبت درخواست متقاضیان دریافت وام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. لذا دانشجویان در زمان تعیین شده نسبت به انجام مراحل تعیین شده اقدام نمایند.


3 تیر 1397 / تعداد نمایش : 1922