متن کامل خبر


 
ثبت نام وام ویژه دکترا از تاریخ 96/03/22 لغایت 96/04/10 انجام می‌شود

خلاصه خبر: دانشجویانی که در مرحله قبل وام مزبور رادریافت نموده‌اند، فقط باید فرم‌های درخواست را مجدداً تکمیل و به تایید مراجع ذیربط برسانند.

دانشجویان محترم مقطع دکتری روزانه ورودی سال‌های 92 و 93 رشته‌های مربوط به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، برای استفاده از وام  ویژه دکتری با توجه به موارد زیر به اداره خدمات دانشجویی مراجعه  نمایند.
ضمناً دانشجویانی که در مرحله قبل وام مزبور رادریافت نموده‌اند، فقط باید فرم‌های درخواست را مجدداً تکمیل و به تایید مراجع ذیربط  برسانند.
شرایط:

 1. این وام شامل کلیه دانشجویان روزانه تمام وقت می‌شود و کارمزد آن 4% و باز پرداخت وام حداکثر 60 ماهه است و بر اساس مبلغ کل وام‌های دریافتی محاسبه می‌گردد.
 2. به دریافت کنندگان  وام تحصیلی و پژوهانه ودانشجویانی که شاغل باشند و یا از حقوق و مزایای وزارت بهداشت برخوردار هستند وام تعلق نمی‌گیرد.
 3. سایر شرایط طبق دستورالعمل پرداخت و بازپرداخت وام ویژه دانشجویان دکتری (رجوع به جدول مقایسه وام ویژه دکترا قسمت از طریق صندوق رفاه)
 4. جدول مقایسه برای دریافت وام ویژه دکترا

مدارک لازم:

 1. ارائه دو سند تعهد محضری (طبق نمونه فرم دریافتی) با دو ضامن جداگانه و یا یک سند با دو ضامن معتبر به همراه حکم کارگزینی ضامنین که کارمند رسمی یا پیمانی باشند.
 2. ارائه شماره حساب به نام دانشجو (فقط تجارت کارت) و اخذ برگه از دستگاه عابربانک که درآن شماره حساب قید شده است.
 3. داشتن پرونده دانشجویی
 4. کپی کارت دانشجویی خوانا وکارت ملی

تذکر:

 1. متقاضیان وام باید درمقطع تحصیلی قبل تسویه حساب و یا دفترچه قسط دریافت نموده و در سیستم صندوق رفاه دانشجویان وزارت متبوع فارغ التحصیلی آنان ثبت شده  باشد. درغیر اینصورت امکان درخواست وام مقدور نخواهد بود.
 2. باتوجه به اعلام صندوق رفاه مبنی بر عدم تمدید مهلت اعلام شده،  لطفا در تاریخ اعلام شده مراجعه نمایید.
 3. پرداخت وام پس از استعلام ازمراجع ذیصلاح صورت خواهد پذیرفت و دریافت مدارک به منزله موافقت با پرداخت وام نمی‌باشد.

مکان مراجعه: ساختمان خوارزمی طبقه اول اتاق شماره 105
ساعت مراجعه: 8 صبح الی 11:30 و 13 الی 14:30
تاریخ مراجعه: 96/03/22  لغایت 96/04/10


22 خرداد 1396 / تعداد نمایش : 2865