متن کامل خبر


 
ثبت‌نام وام شهریه ویژه دانشجویان ارشد و دکتری نوبت‌دوم و شهریه‌پرداز دانشکده علوم پزشکی

خلاصه خبر: وام شهریه به دانشجویان شهریه‌پرداز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در سنوات مجاز می‌باشند تعلق خواهد گرفت، مهلت درخواست وام و تکمیل مدارک از تاریخ 12/11/1400 تا 23/11/1400 می‌باشد.

به اطلاع می‌رساند وام شهریه به دانشجویان شهریه‌پرداز مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در سنوات مجاز می‌باشند تعلق خواهد گرفت، مهلت درخواست وام و تکمیل مدارک از تاریخ 12/11/1400 تا 23/11/1400 می‌باشد.
مدارک لازم جهت دریافت وام شهریه از صندوق وزارت بهداشت:
- سند تعهد محضری به همراه کپی (حکم کارگزینی ضامن کارمند رسمی یا پیمانی) یا جواز کسب
نکته: لینک دریافت فرم تعهد محضری مربوط به وزارت بهداشت در سایت دانشگاه تربیت مدرس (معاونت دانشجویی/ مدیریت امور دانشجویی/ قسمت فرم‌ها) بروزرسانی شده است.

مراحل درخواست وام:
1- مراجعه به سایت دانشگاه (معاونت دانشجویی / مدیریت امور دانشجویی / پورتال تسهیلات دانشجویی وزارت بهداشت یا سایت www.portal.srd.ir
2- نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور کد ملی  می‌باشد.
3- ثبت اطلاعات سند تعهد محضری در قسمت تعهد محضری
4- در قسمت درخواست وام، وام مورد نظر خود را انتخاب نمایید توجه داشته باشید ثبت نام شما موقت است و در صورت تایید در پرتال دانشجویی صندوق وزارت بهداشت قابل مشاهده است.
5- بارگذاری سند تعهد محضری به همراه کپی حکم کارگزینی ضامن (کارمند رسمی، پیمانی) یا جواز کسب در سامانه گلستان

تذکرات مهم:
1- متقاضیان وام باید در مقطع تحصیلی قبل تسویه حساب نموده و دانشگاه مربوط در سیستم صندوق رفاه آنان را فارغ التحصیل اعلام نموده باشد. در غیر این صورت امکان ثبت و تایید درخواست وام مقدور نخواهد بود.
2- باتوجه به اینکه زمان ثبت نام واعتبار وام محدودخواهد بود الویت دریافت وام با دانشجویانی است که زودتر درخواست وام نمایند.
در صورت لزوم با شماره تلفن 82884032 تماس بگیرید.


16 بهمن 1400 / تعداد نمایش : 552