متن کامل خبر


 
آغاز ثبت‌نام وام ازدواج ویژه دانشجویان ارشد و دکتری دانشکده علوم پزشکی

خلاصه خبر: دانشجویان دوره روزانه و شهریه‌پرداز که در سنوات مجاز در حین تحصیل، عقد رسمی نموده‌اند حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ عقد رسمی با ارائه عقدنامه دائم محضری می‌توانند وام ازدواج دریافت نمایند.

دانشجویان دوره روزانه و شهریه‌پرداز که در سنوات مجاز در حین تحصیل، عقد رسمی نموده‌اند حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ عقد رسمی با ارائه عقدنامه دائم محضری می‌توانند  وام ازدواج به مبلغ 100/000/000 ریال و برای یک نوبت دریافت نمایند که در این خصوص تاریخ وقوع عقد در سال جاری باید از تاریخ 1399/07/03 به بعد باشد و در صورتیکه زوجین دانشجو باشند نیز با رعایت سایر شرایط به هر دو نفر تسهیلات ازدواج اعطاء می‌گردد.

مهلت درخواست وام و تکمیل مدارک از تاریخ 1400/10/14 لغایت 1400/10/20 می‌باشد.

مدارک لازم جهت دریافت وام ازدواج از صندوق وزارت بهداشت:
1- سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (رسمی، پیمانی) یا جواز کسب
نکته: لینک دریافت فرم تعهد محضری مربوط به وزارت بهداشت در سایت دانشگاه تربیت مدرس (معاونت دانشجویی/ مدیریت امور دانشجویی/ قسمت فرم‌ها) بروزرسانی شده است.
2- عقدنامه دائم محضری
3-تصویر کارت ملی دانشجو و همسر
4- فرم درخواست تسهیلات وام ازدواج

مراحل درخواست وام:
1- مراجعه به سایت دانشگاه (معاونت دانشجویی/ مدیریت امور دانشجویی/ پرتال تسهیلات دانشجویی وزارت بهداشت یا سایت www.portal.srd.ir و ثبت اطلاعات سند تعهد محضری در قسمت تعهد محضری که جهت ورود به سایت مذکور نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور کد ملی می‌باشد.
2- بارگذاری سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (رسمی، پیمانی) یا جواز کسب، در سامانه گلستان (پیرو اطلاعیه قبلی)
3-دانشجویان متقاضی جهت دریافت برگه درخواست وام ازدواج به ساختمان خوارزمی طبقه اول اتاق 105 مراجعه نمایند.
5- بارگذاری سند تعهد محضری به همراه کپی حکم کارگزینی ضامن (کارمند رسمی، پیمانی) یا جواز کسب در سامانه گلستان

تذکرات مهم:
1-متقاضیان وام باید در مقطع تحصیلی قبل تسویه حساب نموده و دانشگاه مربوط در سیستم صندوق رفاه آنان را فارغ التحصیل اعلام نموده باشد. در غیر این صورت امکان ثبت وتایید درخواست وام مقدور نخواهد بود.
2- به دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی با ارائه مدارک و مستندات لازم حداکثر تا سقف 1.5 برابر مبلغ وام ازدواج، تسهیلات قابل پرداخت خواهد بود.
3- اعتبار وام محدود می‌باشد.

در صورت لزوم با شماره تلفن 82884032 تماس بگیرید.


14 دی 1400 / تعداد نمایش : 469