متن کامل خبر


 
وام ازدواج ویژه دانشجویان دوره روزانه و شهریه‌پرداز مقاطع ارشد و دکتری علوم پزشکی

خلاصه خبر: دانشجویان دوره روزانه و شهریه‌پرداز که در حال تحصیل عقد رسمی نموده‌اند و یا حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ عقد رسمی با ارائه عقدنامه دائم محضری می‌توانند وام ازدواج به مبلغ 100/000/000 و برای یک نوبت دریافت نمایند که در این خصوص تاریخ وقوع عقد در سال جاری باید از تاریخ 1399/07/03 به بعد باشد و در صورتیکه زوجین دانشجو باشند نیز با رعایت سایر شرایط به هر دو نفر تسهیلات ازدواج اعطاء می‌گردد.

به اطلاع می‌رساند دانشجویان دوره روزانه و شهریه‌پرداز که در حال تحصیل عقد رسمی نموده‌اند و یا حداکثر تا یکسال بعد از تاریخ عقد رسمی با ارائه عقدنامه دائم محضری می‌توانند  وام ازدواج به مبلغ 100/000/000 و برای یک نوبت دریافت نمایند که در این خصوص تاریخ وقوع عقد در سال جاری باید از تاریخ 1399/07/03 به بعد باشد و در صورتیکه زوجین دانشجو باشند نیز با رعایت سایر شرایط به هر دو نفر تسهیلات ازدواج اعطاء می‌گردد.
مهلت درخواست وام و تکمیل مدارک از تاریخ 1400/08/25 لغایت 1400/09/20 می‌باشد.
مدارک لازم جهت دریافت وام ازدواج از صندوق وزارت بهداشت:
1- سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (رسمی، پیمانی، قراردادی) یا جواز کسب
2- عقدنامه دائم محضری
3-تصویر کارت ملی دانشجو و همسر
4- فرم درخواست تسهیلات وام ازدواج
نکته: لینک دریافت فرم تعهد محضری مربوط به وزارت بهداشت در سایت دانشگاه تربیت مدرس (معاونت دانشجویی/ مدیریت امور دانشجویی/ قسمت فرم‌ها) بروزرسانی شده است.
مراحل درخواست وام:
1-مراجعه به سایت دانشگاه (معاونت دانشجویی / مدیریت امور دانشجویی / پورتال تسهیلات دانشجویی وزارت بهداشت یا سایتwww.portal.srd.ir و ثبت اطلاعات سند تعهد محضری در قسمت تعهد محضری که جهت ورود به سایت مذکور نام کاربری شماره دانشجویی و کلمه عبور کد ملی می‌باشد.)
2- بارگذاری سند تعهد محضری به همراه حکم کارگزینی ضامن (رسمی، پیمانی، قراردادی) یا جواز کسب، در سامانه گلستان (پیرو اطلاعیه قبلی)
3-دانشجویان متقاضی جهت دریافت برگه درخواست وام ازدواج  به ساختمان خوارزمی طبقه اول اتاق 105 مراجعه نمایند.

تذکرات مهم:
1-متقاضیان وام باید در مقطع تحصیلی قبل تسویه حساب نموده و دانشگاه مربوط در سیستم صندوق رفاه آنان را فارغ التحصیل اعلام نموده باشد. در غیر این صورت امکان ثبت وتایید درخواست وام مقدور نخواهد بود.
2- به دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی با ارائه مدارک و مستندات لازم حداکثر تا سقف 1/5 برابر مبلغ وام ازدواج، تسهیلات قابل پرداخت خواهد بود.
3- اعتبار وام محدود می‌باشد.
در صورت لزوم با شماره تلفن 82884032 تماس بگیرید.


29 آبان 1400 / تعداد نمایش : 670