متن کامل خبر


 
ثبت‌‌نام وام دستیاری ویژه دانشجویان مجرد و متأهل دکتری دانشکده علوم پزشکی، ورودی ۹۸ و ماقبل

خلاصه خبر: کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها (روزانه، شبانه، شهریه پرداز، پردیس...) که در ترم جاری انتخاب واحد نموده‌اند، در صورتی که متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ لغایت ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ به سیستم صندوق رفاه به آدرس www.portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

قابل توجه دانشجویان مجرد و متأهل دکتری دانشکده پزشکی، ورودی‌های ۹۸ و ماقبل آن؛

به اطلاع می‌رساند، کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها (روزانه، شبانه، شهریه پرداز، پردیس...) که در ترم جاری انتخاب واحد نموده‌اند، در صورتی که متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ لغایت ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ به سیستم صندوق رفاه به آدرس www.portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

۱- مرحله سوم مربوط به دانشجویان مجرد و متاهل، ورودی ۹۸ و قبل از آن می‌باشد. دانشجویان بعد از ثبت نام در سیستم پرتال، پیامکی از صندوق رفاه مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می‌باشند و برای انجام مراحل بعدی به بانک مهر مراجعه نمایند، دریافت می‌کنند.

۲- مراحل ثبت نام:

  • الف) مراجعه به سیستم پرتال صندوق رفاه
  • ب) ثبت شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور
  • ج) در قسمت نام دانشگاه، دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب نمایید.
  • د) از قسمت منو گزینه درخواست وام را انتخاب نمایید.
  • ه) در قسمت نوع وام گزینه "دستیاری" را انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.

تذکر: چنانچه متأهل بوده ولی هنگام ثبت نام پیامکی مبنی بر مجرد بودن به شما نمایش داده می‌شود، جهت رفع مشکل با شماره داخلی ۸۲۸۸۴۰۳۲ تماس بگیرید.

۳- نیازی به سند تعهد محضری نمی‌باشد.

۴- دانشجویان باید دارای حساب بانکی در بانک قرض الحسنه مهر باشند.

۵- دانشجویان باید از یکی از روش‌های زیر نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند:

  • از طریق موبایل بانک: دانشجویان می‌توانند پس از نصب موبابل بانک (بر روی سیستم عامل اندروید) با درج کد ملی و شماره تلفن همراه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند. در این روش شماره تلفن همراه می‌بایست به نام متقاضی بوده و پس از انجام کامل مراحل ،کارت صادر شده به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد
  • مراجعه حضوری به شعب بانک مهر
  • از طریق اینترنت بانک

۶- جهت تشکیل پرونده: وام گیرنده (دانشجو) باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا کاسب به بانک اقدام نماید. وام گیرنده (دانشجو) و ضامن می‌توانند همزمان یا به صورت مجزا به شعب بانک مهر مراجعه نمایند. البته هر دوی آنها می‌بایست فاقد بدهی غیر جاری (سر رسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند. در صورت حضور همزمان وام گیرنده و ضامن امکان مراجعه به کلیه شعب بانک امکان‌پذیر بوده و در صورت عدم حضور همزمان امکان مراجعه ضامن به کلیه شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور و مراجعه دانشجو صرفاً به شعب بانک مرکزی هر استان امکان‌پذیر خواهد بود.

۷- مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۴ درصد می‌باشد که ۸ ماه بعد از دریافت وام در اقساط ۳۴ ماهه باید پرداخت شود.

۸- تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد.

اداره خدمات دانشجویی

 


26 آذر 1399 / تعداد نمایش : 1820