متن کامل خبر


 
ثبت‌‌نام وام دستیاری ویژه دانشجویان مجرد و متأهل دکتری دانشکده علوم پزشکی، ورودی ۹۷ و ماقبل

خلاصه خبر: کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها در صورتیکه متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ به سیستم صندوق رفاه به آدرس www.portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

قابل توجه دانشجویان متأهل دکتری دانشکده پزشکی، ورودی‌های ۹۷ و ماقبل آن؛

به اطلاع می رساند، کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها (روزانه، شبانه، شهریه پرداز، پردیس...) در صورتیکه متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ به سیستم صندوق رفاه به آدرس www.portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

۱- امکان ثبت نام و دریافت وام برای دانشجویان ورودی ۹۷ و قبل از آن نیز امکان‌پذیر است. دانشجویان بعد از ثبت نام در سیستم پرتال پیامکی از صندوق رفاه، مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می‌باشند و برای انجام مراحل بعدی به بانک مهر مراجعه نمایند، دریافت می‌کنند.

۲- مراحل ثبت نام:

  • الف) مراجعه به سیستم پرتال صندوق رفاه
  • ب) ثبت شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمزعبور
  • ج) در قسمت نام دانشگاه ، دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب نمایید.
  • د) از قسمت منو گزینه درخواست وام را انتخاب نمایید.
  • ه) در قسمت نوع وام، گزینه "دستیاری" را انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.

تذکر: چنانچه متأهل بوده ولی هنگام ثبت نام پیامکی مبنی بر مجرد بودن به شما نمایش داده می‌شود، جهت رفع مشکل با شماره داخلی ۸۲۸۸۴۰۳۲ و ۸۲۸۸۴۱۶۳ تماس بگیرید.

۳- نیازی به سند تعهد محضری نمی‌باشد.

۴- دانشجویان باید دارای حساب بانکی در بانک قرض الحسنه مهر باشند.

۵- دانشجویان باید از یکی از روش‌های زیر نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند:

  • از طریق موبایل بانک: دانشجویان می توانند پس از نصب موبابل بانک (بر روی سیستم عامل اندروید) با درج کد ملی و شماره تلفن همراه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند. در این روش شماره تلفن همراه می بایست به نام متقاضی بوده و پس از انجام کامل مراحل، کارت صادر شده به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد.
  • مراجعه حضوری به شعب بانک مهر
  • از طریق اینترنت بانک

۶- جهت تشکیل پرونده: وام گیرنده (دانشجو) باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا کاسب به بانک اقدام نماید. وام گیرنده (دانشجو) و ضامن می‌توانند همزمان یا به صورت مجزا به شعب بانک مهر مراجعه نمایند. البته هر دوی آنها می‌بایست فاقد بدهی غیر جاری (سر رسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند. در صورت حضور همزمان وام گیرنده و ضامن امکان مراجعه به کلیه شعب بانک امکان‌پذیر بوده و در صورت عدم حضور همزمان امکان مراجعه ضامن به کلیه شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور و مراجعه دانشجو صرفا به شعب بانک مرکزی هر استان امکان‌پذیر خواهد بود.

۷- مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۴ درصد می‌باشد که ۸ ماه بعد از دریافت وام در اقساط ۳۴ ماهه باید پرداخت شود.

۸- تسهیلات از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد.

اداره خدمات دانشجویی

 


4 آذر 1399 / تعداد نمایش : 1813