متن کامل خبر


 
اطلاعیه اداره خدمات دانشجویی در خصوص وام‌های صندوق رفاه وزارت علوم، ویژه دانشجویان جدید

خلاصه خبر: دانشجویان محترم ورودی مهرماه سال ۱۳۹۹ (غیر دانشکده پزشکی) متقاضی وام از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، لازم است مدارک مرتبط با وام درخواستی خود را علاوه بر ارسال از طریق آدرس ایمیل (مندرج در اطلاعیه) در سامانه گلستان نیز بارگذاری نمایند.

قابل توجه دانشجویان ورودی مهر ۹۹ متقاضی انواع وام از صندوق رفاه وزارت علوم (غیر از دانشکده علوم پزشکی)؛

دانشجویان محترم ورودی مهرماه سال ۱۳۹۹ (غیر دانشکده پزشکی) متقاضی وام از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، لازم است سند تعهد محضری جدید، مدارک ضامن یا ضامنین (گواهی کسر از حقوق – حکم کارگزینی یا بازنشستگی)، مدارک تأهل، اجاره نامه (گواهی کسر از حقوق – حکم کارگزینی یا بازنشستگی) و سایر مدارک مرتبط با وام درخواستی خود را علاوه بر ارسال از طریق آدرس ایمیل (مندرج در اطلاعیه) در سامانه گلستان نیز بارگذاری نمایند.

شیوه بارگذاری مدارک در سامانه گلستان: 

  • مراجعه به سامان گلستان
  • باز کردن پردازش ۱۹۲۵۰ از مسیر: دانشجویی/انتخاب وام دانشجویی/عملیات درخواست وام توسط دانشجو
  • کلیک بر روی گزینه «جستجو» در پنجره «عملیات درخواست وام توسط دانشجو»، جهت مشاهده مراحل مختلف مربوط به درخواست وام
  • کلیک بر روی لینک «انتخاب» در ردیف سوم جدول (ارسال تصویر سند تعهد محضری) جهت باز شدن پنجره «ارسال و تایید مدارک پرونده دانشجو»

بارگذاری مدارک وام در ردیف مرتبط، به شرح ذیل:

- با کلیک بر روی لینک «ارسال» مقابل هر مدرک، صفحه «سند الکترونیکی» و به طور همزمان، صفحه «Choose File to Upload» باز خواهد شد. در این صفحه، فایل مدرک را انتخاب و بر روی گزینه «Open» کلیک کنید تا فایل در پنجره «ایجاد» بنشیند. در صورتی که حجم فایل بیش از ۲۵۰ کیلو بایت باشد یا فرمت آن غیر از JPG,JPEG، باشد، سیستم به شما اعلام خطا خواهد کرد. در این حالت باید در صفحه «ایجاد»، روی لینک «انتخاب فایل» کلیک کنید تا صفحه «Choose File to Upload» مجددا باز شود. اینبار فایل با حجم و فرمت صحیح را انتخاب کرده و بر روی گزینه «اعمال تغییرات» کلیک کنید. یک ردیف مدرک در جدول صفحه «سند الکترونیکی» می‌نشیند. در صورتی که سند بیش از یک صفحه باشد، با کلیک بر روی لینک «ایجاد» در صفحه «سند الکترونیکی»، عملیات مرحله قبل، قابل تکرار می‌باشد و می‌توانید صفحات متعددی را ذیل یک مدرک بارگذاری نمایید.

گفتنی است در حال حاضر، تکمیل سایر مراحل مربوط به وام دانشجویی در پنجره «عملیات درخواست وام توسط دانشجو» الزامی نمی‌باشد و دانشجویان گرامی فقط از طریق لینک ردیف سوم جدول (ارسال تصویر سند تعهد محضری)، تصویر مدارک مرتبط با وام درخواستی خود را ارسال نمایند. راهنمای تصویری ارسال مدارک از طریق سامانه گلستان، فردا در کانال بارگذاری خواهد شد.

"راهنمای سامانه جامع دانشگاهی و نحوه بارگذاری مدارک مرتبط با انواع وام دانشجویی در سامانه گلستان"

 


27 آبان 1399 / تعداد نمایش : 2285