متن کامل خبر


 
ثبت‌نام وام دستیاری ویژه دانشجویان متأهل دکتری دانشکده علوم پزشکی ورودی ۹۶ و ماقبل

خلاصه خبر: کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها در صورتیکه متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ لغایت ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ به سیستم صندوق رفاه مراجعه نمایند.

قابل توجه دانشجویان متأهل دکتری دانشکده پزشکی، ورودی‌های ۹۶ و ماقبل آن؛

به اطلاع می رساند، کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره‌ها (روزانه، شبانه، شهریه پرداز، پردیس و ...) در صورتیکه متقاضی دریافت وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می‌باشند، می‌توانند از تاریخ ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ لغایت ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ به سیستم صندوق رفاه به آدرس www.portal.srd.ir مراجعه و نسبت به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

۱- در مرحله اول اولویت با دانشجویان متأهل و سرپرست خانوار، ورودی ۹۶ و قبل از آن می‌باشد و در مراحل بعدی ثبت‌نام و دریافت وام برای دانشجویان ورودی ۹۷ و بعد از آن نیز امکان‌پذیر خواهد شد. دانشجویان بعد از ثبت‌نام در سیستم پرتال، پیامکی از صندوق رفاه مبنی بر اینکه در اولویت دریافت وام می‌باشند و باید برای انجام مراحل بعدی به بانک مهر مراجعه نمایند، دریافت می‌کنند.

۲- مراحل ثبت نام:

  • الف) مراجعه به سیستم پرتال صندوق رفاه
  • ب) ثبت شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور
  • ج) در قسمت نام دانشگاه، دانشگاه محل تحصیل خود را انتخاب نمایید.
  • د) از قسمت منو گزینه درخواست وام را انتخاب نمایید.
  • ه) در قسمت نوع وام گزینه "دستیاری" را انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید.

تذکر: چنانچه متأهل بوده ولی هنگام ثبت‌نام پیامکی مبنی بر مجرد بودن به شما نمایش داده می‌شود، جهت رفع مشکل با شماره داخلی ۸۲۸۸۴۰۳۲ و ۸۲۸۸۴۱۶۳ تماس بگیرید.

۳- نیازی به سند تعهد محضری نمی‌باشد.

۴- دانشجویان باید دارای حساب بانکی در بانک قرض الحسنه مهر باشند.

۵- دانشجویان باید از یکی از روش‌های زیر نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند:

  • الف) از طریق موبایل بانک: دانشجویان می‌توانند پس از نصب موبابل بانک (بر روی سیستم عامل اندروید) با درج کد ملی و شماره تلفن همراه نسبت به افتتاح حساب اقدام نمایند. در این روش شماره تلفن همراه می‌بایست به نام متقاضی بوده و پس از انجام کامل مراحل، کارت صادر شده به آدرس متقاضی ارسال خواهد شد
  • ب) مراجعه حضوری به شعب بانک مهر
  • ج) از طریق اینترنت بانک

۶- جهت تشکیل پرونده: وام گیرنده (دانشجو) باید نسبت به معرفی یک ضامن کارمند یا کاسب به بانک اقدام نماید. وام گیرنده (دانشجو) و ضامن می‌توانند همزمان یا به صورت مجزا به شعب بانک مهر مراجعه نمایند. البته هر دوی آنها می‌بایست فاقد بدهی غیر جاری (سر رسید گذشته، معوقه، مشکوک الوصول) و یا چک برگشتی به سیستم بانکی یا صندوق باشند. در صورت حضور همزمان وام گیرنده و ضامن امکان مراجعه به کلیه شعب بانک وجود دارد و در صورت عدم حضور همزمان امکان مراجعه ضامن به کلیه شعب بانک مهر ایران در سراسر کشور و مراجعه دانشجو صرفاً به شعب بانک مرکزی هر استان وجود خواهد داشت.

۷- مبلغ وام ۱۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال با سود ۴ درصد می‌باشد که ۸ ماه بعد از دریافت وام در اقساط ۳۴ ماهه باید پرداخت شود.

۸- تسهیلات از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران توزیع خواهد شد.

 

اداره خدمات دانشجویی

 


8 آبان 1399 / تعداد نمایش : 2145