متن کامل خبر


 
اطلاعیه وام دفترچه بیمه سلامت، ویژه دانشجویان دکتری تخصصی دانشکده پزشکی

خلاصه خبر: به اطلاع می‌رساند: کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری تخصصی در تمامی دوره‌ها در صورتی که فاقد دفترچه بیمه خدمات باشند، می‌توانند با ثبت نام از وام بیمه و مزایای حمایتی برخوردار و دفترچه بیمه دریافت نمایند.

به اطلاع می‌رساند: کلیه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری تخصصی در تمامی دوره‌های (روزانه، شبانه، شهریه‌پرداز، پردیس...) در صورتی که فاقد دفترچه بیمه خدمات درمانی (سلامت - ایرانیان) یا تامین اجتماعی باشند، می‌توانند با ثبت نام در پورتال دانشجویی به آدرس www.portal.srd.ir از وام بیمه و مزایای حمایتی (تحت پوشش بیمه سلامت) برخوردار و دفترچه بیمه دریافت نمایند.

زمان ثبت نام: ۹۹/۰۴/۲۱ تا ۹۹/۰۴/۳۱

مراحل درخواست وام:

 1. مراجعه به پورتال تسهیلات دانشجویی وزارت بهداشت به آدرس www.portal.srd.ir
 2. نام کاربری: شماره دانشجویی و کلمه عبور: کد ملی می‌باشد
 3. ثبت اطلاعات سند تعهد محضری و مشخصات فردی در پورتال
 4. در قسمت درخواست وام، وام بیمه دانشجویی را انتخاب نمایید.
 5. مدارک لازم وام صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت: 
 • ارائه اصل سند تعهد محضری به همراه کپی (حکم کارگزینی ضامن کارمند رسمی یا پیمانی ،قراردادی ) یا جواز کسب
 • داشتن پرونده دانشجویی

نکات مهم:

 1. پنجاه درصد سرانه حق بیمه توسط وزارت بهداشت و پنجاه درصد الباقی سرانه به عنوان وام بیمه توسط صندوق رفاه دانشجویان تامین می‌گردد که پس از فارغ‌التحصیلی برای دانشجو قسط‌بندی می‌شود.
 2. این بیمه صرفاً درمانی بوده و شامل سابقه کار یا بازنشستگی نمی‌شود.
 3. دانشجویان متاهل قبل از ثبت‌نام در پرتال دانشجویی باید مشخصات همسر و فرزندان خود را جهت ثبت در پرتال صندوق به شماره تلفن ۸۲۸۸۴۰۳۲ اطلاع دهند.
 4. با توجه به برخورداری از دفترچه بیمه، وجهی به حساب دانشجویان واریز نخواهد شد و دانشجویان می‌توانند دفترچه بیمه سلامت دریافت نموده و فقط از خدمات درمان و بخشی از هزینه‌های دارو استفاده نمایند.
 5. برای اخذ دفترچه سلامت پس از تایید واریز وام صندوق رفاه مراتب جهت مراجعه دانشجو به شعب سازمان بیمه و تحویل مدارک و دریافت دفترچه بیمه سلامت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 


22 تیر 1399 / تعداد نمایش : 1989