متن کامل خبر


 
برنامه کوه پیمایی به توچال (ویژه بانوان) برگزار شد

خلاصه خبر:

طبق قرار قبلی اعضای گروه ساعت 6:30 صبح روز جمعه در مرکز تربیت بدنی دور هم جمع شدند و پس از جابجایی در اتوبوس ساعت 7 حرکت به سمت ولنجک و بام تهران آغاز گردید.
با توجه به کمبود وقت و راحتی دانشجویان تصمیم گرفته شد که صبحانه در ماشین توزیع و صرف شود.
حدود ساعت 8 در ورودی بام تهران اعضا از ماشین پیاده شده و آماده شروع برنامه شدند.
بعد از یادآوری دوباره برنامه توسط مربی تیم پیاده روی از مسیر بام تهران تا ایستگاه 1 تله کابین آغاز شد.
پس از  1 ساعت پیاده‌روی، ساعت 9 در ایستگاه 1 برای اعضا با معرفی اسامی، شماره دانشجویی و شماره تماس، بلیت رفت و برگشت تا ایستگاه 5 تله کابین توچال تهیه شد.
به دلیل شلوغی روز تعطیل و تعداد زیاد گروه (36نفر) این فرآیند حدود 1 ساعت و نیم طول کشید و در ساعت 10 و نیم صبح گروه در ایستگاه 5 از تله کابین پیاده شدند. حدود 3 ساعت اعضا در آنجا به اختیار خود از برف و هوای پاک کوه استفاده کردند.
این زمان برای صرف ناهار نیز در نظر گرفته شده بود. ساعت 13:30 اعضا در محلی که از قبل مشخص شده بود، گرد هم جمع شدند و پس از گرفتن عکس یادگاری آماده برگشت شدند.
طبق قرار اولیه قرار بود، برگشت از ایستگاه 5 تا 3 با تله کابین صورت بگیرد و پس از تا ایستگاه 1 اعضا پیاده مسیر را بپیمایند، اما علی‌رغم تاکید دبیر انجمن در جلسه توجیهی، به دلیل کفش نامناسب برخی از افراد و عدم تجهیزات مناسب برای کوهنوردی در زمستان، تصمیم بر این شد که تا ایستگاه 1 با تله‌کابین پیموده شود و پس از آن مسیر بام تهران تا اتوبوس پیاده‌روی انجام شد.
در نهایت حدود ساعت 16 به دانشگاه رسیده و اعضای گروه از هم جدا شده تا این برنامه نیز به خوبی به پایان برسد.


6 اسفند 1396 / تعداد نمایش : 1852