متن کامل خبر


 
سیاست‌های کلی دانشگاه در خصوص امکانات ورزشی دانشکده کشاورزی تشریح شد

خلاصه خبر: دکتر رستگار رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه پس از بازدید امکانات ورزشی دانشکده کشاورزی سیاست‌های کلی در خصوص تجهیز و به‌روزرسانی این مجموعه‌ها را تشریح نمودند.

جلسه هم‌اندیشی در خصوص بهبود و ایجاد تسهیلات ورزشی دانشکده کشاورزی ديدار و گفتگوی صميمانه دكتر رستگار رئيس مرکز تربيت بدنی با بازنشستگان محترم دانشگاه ديدار و گفتگوی صميمانه دكتر رستگار رئيس مرکز تربيت بدنی با بازنشستگان محترم دانشگاه

 

دکتر محمدعلی رستگار رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه از امکانات و اماکن ورزشی دانشکده کشاورزی بازدید کردند. ایشان ضمن بازدید از استخر طلاییه، سالن ورزشی، زمین چمن و زمین‌های ورزشی روباز مانند: والیبال، بدمینتون و بسکتبال و گفتگو با همکاران مربوطه، سیاست‌های کلی در خصوص تجهیز و به‌روزرسانی این مجموعه‌ها را تشریح نمودند.

دکتر رستگار طی جلسه‌ای که با حضور ریاست محترم دانشکده کشاورزی جناب آقای دکتر طالبی، معاون محترم دانشجویی و فرهنگی جناب آقای دکتر آقاعلیخانی و مسؤولین دیگر همراه بود، پس از هم‌اندیشی و بحث و تبادل نظر در خصوص بهبود و پیشبرد تسهیلات ورزشی دانشجویان، کارمندان و اساتید، تهیه اساسنامه اولیه احداث پیست دوچرخه‌سواری و سالن چندمنظوره ورزشی در دستور کار قرار گرفت.

جمعی از بازنشستگان محترم دانشگاه در بازدید رئیس تربیت بدنی از استخر طلاییه خواستار ملاقات با ایشان شده و در فضایی صمیمانه سوالات خود را مطرح نمودند. در این دیدار بسیار دوستانه، دکتر رستگار رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه ضمن ابراز علاقمندی در خصوص مشارکت این عزیزان در برنامه‌های ورزشی از ایجاد تسهیلات ویژه ورزشی برای این قشر دلسوز خبر داد.


6 مرداد 1395 / تعداد نمایش : 2561