متن کامل خبر


 
بازدید مدیر امور ورزشی دانشگاه از اماکن ورزشی دانشکده کشاورزی

خلاصه خبر: دکتر ابراهیم فلاح، مدیر امور ورزشی دانشگاه به اتفاق هیئت همراه روز سه شنبه 20 اردیبهشت ماه 1401، از اماکن ورزشی دانشکده کشاورزی بازدید کردند.

در این دیدار، هیئت بازدید کننده به همراه معاونین اداری ومالی، فرهنگی و دانشجویی و مسئولین ادارات دانشکده کشاورزی ابتدا بر مزار مطهر شهید گمنام پردیس کشاورزی حاضر و ضمن قرائت فاتحه، یاد شهدا را گرامی داشتند. 
پس از آن مدیر امور ورزشی دانشگاه و هیئت همراه با توضیحات تکمیلی دکتر موسوی، معاون اداری و مالی و دکتر وکیل پور، معاون فرهنگی و دانشجویی، مهندس دهقانی، مدیر دفتر فنی دانشکده کشاورزی، از اماکن ورزشی دانشکده از جمله سالن ورزشی، استخر طلائیه، زمین چمن فوتبال، زمین والیبال و بدمینتون و تاسیسات مربوطه بازدید و از نزدیک با ظرفیت‌ها و شرایط موجود آشنا شدند.
در ادامه، هیئت بازدید کننده با حضور در دفتر معاون اداری و مالی دانشکده به گفت و شنود و تبادل نظر در زمینه ارائه راهکارهای موثر در جهت رفع مشکلات عمرانی اماکن مربوطه، بهبود امکانات ورزشی به منظور جذب حداکثری دانشگاهیان به ویژه دانشجویان با اولویت دانشجویان دختر، افزایش سرانه فضاهای ورزشی روباز و برگزاری برنامه‌های متنوع ورزشی پرداختند.
 

24 اردیبهشت 1401 / تعداد نمایش : 85