متن کامل خبر


 
اطلاعیه مرکز مشاوره؛ ویژه دانشجویان جدید‌الورود

خلاصه خبر: به منظور ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود، طرح کارنامه سلامت روان در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می‌گردد و الزامی است که تمامی دانشجویان طبق رشته و دانشکده و بر حسب برنامه زما‌‌ن‌بندی اعلام شده در روز تعیین شده به مرکز مشاوره مراجعه نمایند.

دانشجویان عزیز
مرکز مشاوره دانشگاه موفقیت شما عزیزان را صمیمانه تبریک گفته و ورود شما را به دانشگاه جامع تحصیلات تکمیلی کشور خیر مقدم می گوید.

دانشجویان جدیدالورود (نیمسال اول تحصیلی 98-97) لازم است به موارد زیر توجه نمایید:

این مرکز در راستای اهداف دانشگاه و به منظور ارتقا سلامت روان دانشجویان، خدمات متنوعی از جمله ارائه خدمات روان درمانی (مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تحصیلی، مدیریت روابط عاطفی و ..) ، روانپزشکی، روانسنجی، آموزش بهداشت روان،  مددکاری  و اجرای طرح های پایش سلامت روان  برای شما در نظر گرفته است.
به همین منظور، ارزیابی جامع وضعیت سلامت روان دانشجویان جدیدالورود- طرح کارنامه سلامت روان- ( مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری) در ابتدای هر سال تحصیلی اجرا می گردد؛ شرکت در این طرح ضروری بوده و اطلاعات ارائه شده کاملا محرمانه و صرفا به منظور کمک به دانشجویان می باشد.

الزامی است تمامی دانشجویان برحسب  برنامه زمانبندی که در اطلاعیه های بعدی منتشر می شود  در روز و ساعت تعیین شده به منظور اجرای طرح مراجعه نمایند. ضمناً دانشجویانی که مایل به اطلاع از وضعیت خود باشند می توانند به طورانفرادی از نتایج این بررسی مطلع گردند.
خواهشمند است تا قبل از اطلاعیه های تکمیلی مرکز مشاوره هیچ گونه فرمی در خصوص کارنامه سلامت روان تکمیل نگردد. اطلاعات بعدی در روزهای باقی مانده به اجرای طرح از طریق سایت مرکز مشاوره و سایر منابع اطلاع رسانی به اطلاع شما خواهد رسید منتظر اطلاعیه‌های بعدی مرکز مشاوره باشید.
هم چنین دانشجویانی که مایل به همکاری با مرکز مشاوره می باشند می توانند در روز ثبت نام به غرفه همیاران سلامت روان مراجعه نموده و یا با شماره تلفن 82884040-82884039 تماس حاصل نمایند.

6 شهریور 1397 / تعداد نمایش : 6249