متن کامل خبر


 
فراخوان تهیه محتوای رسانه‌ای آموزشی ترویجی (مدیا) در حوزه مدرسه سبز- سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

خلاصه خبر: به دنبال انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه تربیت مدرس و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور که اردیبهشت ماه سال جاری امضاء شد، فراخوان تهیه محتوای رسانه‌ای آموزشی ترویجی (مدیا) در حوزه مدرسه سبز و همچنین مرحله دوم فراخوان طرح های تحقیقاتی مشترک اعلام گردید.

به اطلاع می رساند عطف به تفاهم نامه همکاری فیمابین دانشگاه تربیت مدرس و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به شماره 1363-10297/2 مورخ 97/02/10، سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در نظر دارد فراخوان تهیه محتوای رسانه ای آموزشی ترویجی (مدیا) در حوزه مدرسه سبز را به اطلاع دانشگاهیان برساند.

این سازمان به منظور ترویج و آموزش موضوعات مرتبط به مدرسه سبز برای گروه‌های مختلف مخاطب دانش آموزان، اولیاء، مربیان، مدیران مدرسه و مدیران ادارات کل آموزش و پرورش استانها، اقدام به تهیه تولیدات رسانه‌ای آموزشی و ترویجی می‎نماید.

لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی سازنده انیمیشن، موشن گرافیک، فیلم های کوتاه و مستند دعوت می شود، طرح های پیشنهادی خود را از تاریخ درج آگهی به مدت 10 روز به آدرس s.arto@modares.ac.ir ارسال فرمایند.

برای مشاهده متن فراخوان و نحوه ارائه محتوا، موضوعات و نحوه ارائه محتوا اینجا کلیک کنید.

همچنین عناوین طرح‌های تحقیقاتی تصویب و جهت استحضار و بهره‌برداری ارائه می‌گردد. برای دریافت فرم خام پروپوزال اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت پوستر طرح‌های تحقیقاتی اینجا کلیک کنید.

اعضای هیأت علمی دانشگاه و پژوهشگران علاقمند به شرکت در فراخوان می توانند ضمن دریافت فرم های مربوطه و اطلاعات تکمیلی، پیشنهادهای خود را به ایمیل s.arto@modares.ac.ir ارسال و در صورت نیاز با دفتر پژوهش‌های کاربردی و فناوری، داخلی 3031 (آقای صیدی) و یا 3207 (خانم محمودی) تماس حاصل نمایند.


15 بهمن 1397 / تعداد نمایش : 4737