متن کامل خبر


 
برگزاری هفتمین فراخوان پیشنهاد طرح پژوهشی در قالب میز همکاری‌های ایران و برزیل

خلاصه خبر: هفتمین فراخوان پیشنهاد طرح پژوهشی در قالب میز همکاری‌های ایران و برزیل مربوط به ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی (CSTC) با بنیاد تحقیقاتی ایالت سائوپولو (FAPESP) با عنوان SPRINT 2018 برگزار می‌گردد.

هدف از این فراخوان، شناسایی پتانسیل های موجود برای همکاری های بین الملی در حوزه علوم و فناوری های شناختی بین پژوهشگران برزیلی در ایالت سائوپائولو و محققان ایرانی است. در این چارچوب تبادل پژوهشگران برجسته بین دو کشور ایران و برزیل (ایالت سائوپائولو) به منظور گسترش همکاری ها و هدف گذاری برای توسعه پروژه های تحقیقاتی مشترک مد نظر است.

جهت دریافت متن فراخوان پیشنهاد طرح پژوهشی اینجا کلیک کنید.

مهلت ارسال طرح پژوهشی برای این فراخوان تا پایان 97/08/07 می‌باشد.

علاقمندان بایستی محقق مورد نظر خود را در سایت FAPESP پیدا کرده و طرح پژوهشی خود (با در نظر گرفتن اولویت های اعلام شده در متن فراخوان) را با طرف برزیلی در میان بگذارند. جهت دریافت راهنمای جستجو موضوعی و اساتید ایالت سائوپولو اینجا کلیک کنید.

همچنین طرح مورد نظر بایستی پیش از تاریخ اتمام فراخوان، توسط استاد مربوطه و طرف برزیلی به ترتیب در سایت CSTC با استفاده از کارتابل کاربری اساتید (http://www.cogc.ir) و در سایت FAPESP (www.fapesp.br/sprint/call32018) ثبت گردد. لازم بذکر است که درصورت عدم ثبت طرح پژوهشی از سوی یک طرف، درخواست طرح پژوهشی بررسی نخواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی مراجعه نمایید.

در صورت وجود هر گونه سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ایمیل آقایان دکتر محمد حسین مقامی (mh.maghami@gmail.com) و دکتر عادل کاشفی (kashefi3136@gmail.com) مستقر در دبیرخانه میز همکاری‌های ایران و برزیل مکاتبه نمایید.

در صورت نیاز با دفتر پژوهش‌های کاربردی و فناوری داخلی 3207 تماس حاصل نمایید.


26 شهریور 1397 / تعداد نمایش : 4769