متن کامل خبر


 
فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی ترکیبی از چند پایان نامه

خلاصه خبر: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در شانزدهمین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی خود در نیمه اول سال ۱۴۰۰ از طرح‌های دسته ج حمایت می‌نمایند.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به منظور توسعه هم افزایی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی در راستای رسیدن به اهداف مشخص در حوزه‌های مرتبط با علوم شناختی در شانزدهمین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی خود در نیمه اول سال ۱۴۰۰ از طرح‌های دسته ج حمایت می‌نمایند. هدف از اجرای طرح‌های دسته ج تشکیل هسته های تحقیقاتی در حوزه شناختی است.

تشکیل هر هسته از طریق تعریف مجموعه ای از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری که رسیدن به یک هدف مشخص و مشترک در حوزه شناختی را هدف قرار داده‌اند دنبال می‌گردد. برای آگاهی از اولویت‌های ویژه ‌این فراخوان به فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی دسته ج در وب سایت ستاد www.cogc.ir مراجعه شود.

در این راستا از کلیه محققان واجد شرایط دعوت کرده است از هم اکنون فرم پیشنهاد طرح خود را دریافت و بر اساس فایل راهنمای ثبت طرح پژوهشی توانبخشی تکمیل نموده و در بازه زمانی 1400/04/10 لغایت 1400/04/20 (غیرقابل تمدید )از طریق کارتابل به کاربری خود در سایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی بارگذاری نمایند


8 تیر 1400 / تعداد نمایش : 3322