متن کامل خبر


 
اعلام فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی

خلاصه خبر: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی شانزدهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی خود در نیمه اول سال 1400 از طرح های پژوهشی خود در نیمه اول سال 1400 از طرح های پژوهشی در حوزه های زیر حمایت می کند.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی شانزدهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی خود در نیمه اول سال 1400 از طرح های پژوهشی خود در نیمه اول سال 1400 از طرح های پژوهشی در حوزه های زیر حمایت می کند:
طراحی و ساخت الکترودهای ثبت سیگنال های عصبی و تحریک سلول های عصبی
آزمون های ارزیابی شناختی، غربالگری و تشخیص افراد زیر 18 سال
توانبخشی شناختی اختلالات تکاملی/عصب تحولی و سایر اختلالات روانپزشکی (زیر 18 سال)
بهسازی محیط های یادگیری براساس رویکرد شناختی
طرح پژوهشی دسته ج (مجموعه ای از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکترا که رسیدن به یک هدف مشترک و مشخص در حوزه شناختی را هدف قرار داده اند)
برای آگاهی از الویت های ویژه این فراخوان به اطلاعات مربوط به هر فراخوان در وب سایت ستاد (www.cogc.ir) مراجعه گردد. در این راستا از کلیه محققان حوزه علوم و فناوری های شناختی دعوت می گردد با توجه به فراخوان مورد نظر، فرم پیشنهاد طرح را از هم اکنون دریافت و تکمیل نموده و دربازه زمانی 1400/04/10 لغایت 1400/04/20 (غیرقابل تمدید)، از طریق کارتابل کاربری خود در سایت ستاد بارگذاری نمایند. توصیه می شود محققان گرامی از هم اکنون نسبت به تکمیل فرم پیشنهاد طرح براساس فایل راهنمایی فراخوان اقدام نمایند، تاریخ اعلام شده فقط برای بارگذاری فایل تکمیل شده می باشد.


31 خرداد 1400 / تعداد نمایش : 3582