متن کامل خبر


 
اطلاعات مرتبط با "هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت"- معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خلاصه خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جزئیات "هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت" را منتشر کرد.

به اطلاع می‌رساند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نسبت به برگزاری مجازی "هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت" همزمان با "بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار کشور" اقدام نموده است.

بر اساس تجربه ۷ دوره برگزاری این رویداد و به منظور افزایش بهره برداری از تسهیلات ایجاد شده توجه به نکات ذیل ضروری است:

1- بر اساس سطح‌بندی محصولات: بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین ۱۰ تا ۵۰ درصد تا سقف معینی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

2- به منظور تسهیل در ارائه حمایت‌ها، کلیه فرآیندها (اعم از ثبت پیش فاکتور و پیگیری بعدی آن‌ها) به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد. پیشنهاد می شود اعضای محترم هیات علمی از طریق سامانه نمایشگاه به نشانی iranlabexpo.ir ، فهرست شرکت‌ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آنها را مشاهده نموده و مقایسه های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند.

3- در حال حاضر امکان صدور پیش فاکتور توسط شرکت‌ها وجود دارد اما پیشنهاد می‌شود هر یک از اعضای محترم هیات علمی، محصولات را در سامانه بررسی و پس از مذاکره با شرکت مورد نظر، از طریق تماس تلفنی و یا ثبت علاقه مندی در سامانه، اقدام به دریافت پیش فاکتور از شرکت کنند.

4- معاونت کلیه پیش فاکتور های ثبت شده را دسته‌بندی و برای اولویت‌بندی، تایید و عقد قرار داد (از ابتدای دی ماه ۱۳۹۹) در کارتابل الکترونیکی نماینده رسمی که از سوی آن دستگاه معرفی می‌شود، قرار خواهد گرفت. فرمت معرفی نماینده رسمی و رابط سامانه قابل دانلود از سایت است. لازم به ذکر است که کلیه نمایندگان فعلی دسترسی آنها برای دوره بعد فعال بوده و نیاز به معرفی مجدد ندارند.


26 آذر 1399 / تعداد نمایش : 3409