متن کامل خبر


 
فراخوان جذب دانشجوی بورسیه دکترای مهندسی کامپیوتر-دانشگاه شهید چمران اهواز

خلاصه خبر: دانشگاه شهید چمران اهواز دانشجویان و دانش آموختگان مقطع دکتری در رشته‌های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات را به صورت بورسیه جذب می‌کند.

به اطلاع می رساند دانشگاه شهید چمران اهواز آمادگی خود را برای جذب دانشجویان و دانش آموختگان مقطع دکتری در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات به صورت بورسیه اعلام می دارد.

دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه جامع در منطقه جنوب غرب کشور با قدمتی بیش از ۶۰ سال سهم اصلی در تربیت دانش آموختگان در منطقه را به عهده دارد.

همچنین دانشگاه، همکاری گسترده با صنایع مختلف استان مانند شرکت ملی منابع مناطق نفت‌خیز سازمان آب و برق، شرکت‌های فولادی، نیروگاه‌ها، صنایع پتروشیمی، صنایع نیشکر و بسیاری از صنایع مهم را شروع نموده و موفق به اخذ پروژه‌های پژوهشی و فناوری با صنایع شده است.

گروه مهندسی کامپیوتر با دارا بودن گرایش نرم‌افزار در مقطع کارشناسی، دو گرایش هوش مصنوعی و معماری سیستمها در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دارا بودن مرکز آپا و مرکز پردازش‌های اضطراری از پتانسیل بالایی برای جذب هیات علمی و اجرای پروژه‌های پژوهشی و فناوری برخوردار است.

علاوه بر این، راه‌اندازی آزمایشگاه‌های متعدد برای دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی، راه اندازی مقطع دکترا، راه‌اندازی دوره‌های مجازی در رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات، تکمیل و راه‌اندازی دانشکده کامپیوتر، راه‌اندازی مجله و غیره، ظرفیت و توان بالای این گروه را در آینده و در جهت پیشرفت اعضای هیات علمی و دانشجویان نشان می دهد.

علاقمندان می‌توانند با ریاست دانشکده مهندسی شماره تلفن 22-33330011 داخلی 5600 تماس حاصل فرمایند.


3 آذر 1399 / تعداد نمایش : 3694