متن کامل خبر


 
اطلاع رسانی ثبت نام در هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت

خلاصه خبر: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت را تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ آذرماه سال جاری برگزار می‌کند.

با عنایت به نام گذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال "جهش تولید" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از تولیدکنندگان و فناوران داخلی، هشتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران‌ساخت را از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ آذرماه سال جاری همزمان با هفته پژوهش و بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور برگزر می‌نماید.

این نمایشگاه ۱۴ بخش موضوعی نفت و پتروشیمی، برق، الکترونیک و نرم افزار، عمران و ساختمان، مکانیک، شیمی و متالوژی، کشاورزی و محیط زیست، فیزیک پایه، تجهیزات عمومی آزمایشگاهی و مواد آزمایشگاهی، مهندسی پزشکی و زیست مواد، تجهیزات تست و آزمون صنعتی، خدمات کالیبراسیون و تجهیزات آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش را در بر می‌گیرد.

رویداد مذکور در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با رعایت کلیه دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

لطفا برای مشاهده پوسترهای رویداد اینجا کلیک کنید.

از جمله اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه، بازارسازی و فرهنگ‌سازی برای خرید محصولات دانش بنیان و فناور ایران ساخت بوده است که حضور بیش از ۵۰۰ شرکت با ارائه حدود ۱۳ هزار مدل محصول و گردش مالی ۷ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال در ادوار برگزاری نمایشگاه نشان می‌دهد که این امر تا حد مطلوبی تحقق یافته است.

در حال حاضر این رویداد فناورانه یکی از رویدادهای شناخته شده عرضه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی و مرجعی برای خرید مراکز علمی و پژوهشی در کشور می‌باشد.

فرایند مربوط به ثبت نام شرکت ها مطابق با برنامه زمانبندی اعلام شده از اول مهرماه سال جاری در سایت نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir آغاز شده و همانند ادوار گذشته برای خرید دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور با توجه به سطح بندی تجهیزات یارانه ۱۰ تا ۵۰ درصد و برای خریداران بخش خصوصی تسهیلات لیزینگ در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت نام : ۳۰ مهرماه 1399

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از فرآیند ثبت نام با دبیرخانه دائمی نمایشگاه با شماره 83533555-021 تماس حاصل نمایند.


20 مهر 1399 / تعداد نمایش : 3300