متن کامل خبر


 
انتشار تقویم دوره آموزشی تابستان سال 1399- آکادمی کانون پتنت ایران

خلاصه خبر: جزئیات دوره‌های آموزشی کانون پتنت ایران برای تابستان سال 99 منتشر شد.

آکادمی کانون پتنت ایران، در ادامه سیاست‌های خود مبنی بر آموزش مخاطب‌محور در حوزه «IP» و ارتقای سطح دانش مالکیت فکری در کشور، اقدام به انتشار تقویم آموزشی تابستان ۹۹ نموده است. این تقویم آموزشی مجموعاً ۹ رویداد آنلاین را شامل شده و متقاضیان می‌توانند با حضور در این دوره‌ها، آگاهی و دانش خود در حوزه مالکیت فکری را افزایش دهند (منبع: کانون پتنت ایران).

تقویم آموزشی تابستانه آکادمی کانون پتنت، از هفدهم تیرماه و با دوره آشنایی با مالکیت فکری به‌عنوان مقدمه‌ای بر دیگر دوره‌های تخصصی آغاز گردیده و در نهایت، با دوره آشنایی با تحلیل پتنت در تاریخ یازدهم شهریورماه، به پایان می‌رسد (منبع: کانون پتنت ایران).

با توجه به سلسله‌وار بودن دوره‌های مذکور و این مسئله که برخی از این رویدادها، به‌عنوان پیش‌نیازی برای رویدادهای بعدی تلقی خواهند شد، علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در دوره‌های مورد نظر خود و پیش‌نیازهای آن‌ها، برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند (منبع: کانون پتنت ایران).

لطفا برای دریافت تقویم دوره‌های آموزشی اینجا کلیک کنید.

لطفا برای دریافت راهنمای استفاده از تخفیف اینجا کلیک کنید.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66515956 تماس حاصل نموده یا با ایمیل academy@patentoffice.ir مکاتبه نمایند.

 


16 تیر 1399 / تعداد نمایش : 3263