متن کامل خبر


 
برگزاری دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT 2019)

خلاصه خبر: پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری انجمن ICT ایران کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش را در دی ماه سال جاری برگزار می‌کند.

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با همکاری انجمن ICT ایران و با حضور متخصصین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (IKT 2019) را در روزهای 10 الی 12 دی ماه سال جاری برگزار خواهد نمود.

در این کنفرانس علاوه بر سخنرانی‌های علمی، نمایشگاه تخصصی، نشست‌ها و پنل‌های تخصصی، با همکاری متخصصان و پژوهشگران کارگاه‌های علمی و آموزشی در کنار آن برگزار خواهد شد.

برای دریافت پوستر کنفرانس اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده فهرست کارگاه‌های کنفرانس اینجا کلیک کنید.

محورهای علمی کنفرانس عبارتند از:

کاربردها و خدمات الکترونیکی (آموزش، بانکداری، کسب‌وکار، سلامت، دولت)، زمینه‌های نو و کاربردهای آن (هوش مصنوعی، یادگیری ژرف، زنجیره بلوکی، اینترنت اشیاء، شهر هوشمند، کلان داده‌ها، ارتباطات نسل 5)، مدیریت دانش، اطلاعات و فرآیندهای سازمانی، سیستم‌های خبره و سامانه‌های تصمیم‌یار، مدل‌سازی کاربر و شخصی‌سازی خدمات، مدیریت کیفیت خدمات و تجربه کاربر، حریم خصوصی، مدیریت امنیت اطلاعات و امنیت سایبری، داده‌کاوی و تحلیل داده‌ها، پردازش زبان طبیعی و کاربردهای آن، پردازش چندرسانه‌ای و نهان‌سازی داده‌ها، رایانش توزیعی، موازی، توری و کوانتومی پردازش و بازیابی وب و اقتصاد دیجیتال.

سخنرانان کلیدی:

1- پروفسور احمدرضا شرافت؛ دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس 2- دکتر ستار هاشمی؛ معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دانشیار دانشکده برق دانشگاه شیراز 3- پرفسور ذبیح قاسملویی؛ دانشگاه Northumbria انگلستان 4- پروفسور علی موقر؛ دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه شریف

علاقمندان می‌‎توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 84978133-021 در ارتباط بوده یا به وبگاه کنفرانس به آدرس ikt2019.itrc.ac.ir مراجعه نمایند.

در صورت نیاز با دفتر پژوهش های کاربردی داخلی 3207 تماس حاصل فرمائید.


24 آذر 1398 / تعداد نمایش : 3832