متن کامل خبر


 
فراخوان هفته پژوهش یارانه تجاری سازی فناوری در آذرماه سال جاری

خلاصه خبر: نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری از تاریخ 98/09/26 الی 98/09/29 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به اطلاع می‌رساند دفتر برنامه‌ریزی امور فناوری در نظر دارد از فروش و سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و محصول‌های فناورانه در قالب یارانه تجاری سازی فناوری حمایت کند. به همین منظور از بین طرح‌ها و محصولات فناورانه و نوآورانه که در ایام نمایشگاه در هفته پژوهش و فناوری، قرارداد فروش و یا سرمایه‌گذاری آنها منعقد شده و بر اساس شاخصهای داوری به عنوان قرارداد منتخب معرفی شوند، درصدی از قرارداد منعقده تا سقف دومیلیارد ریال، جمعا به میزان بیست میلیارد ریال حمایت می‌شود. حضور در ایام نمایشگاه برای انجام مراحل انعقاد قرارداد الزامی است.

برای دریافت شیوه‌نامه تخصیص یارانه تجاری‌سازی فناوری اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده گزارش یارانه فناوری 97 اینجا کلیک کنید.

از علاقمندانی که دارای طرح‌ها و محصول‌های فناورانه با قابلیت بالای فروش و یا جذب سرمایه گذار بوده و متقاضی استفاده از حمایت اشاره شده هستند دعوت می‌شود تا ضمن برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه، نامه اعلام آمادگی خود به همراه مستندات لازم شامل: معرفی فناور، خلاصه مشخصات طرح یا محصول فناورانه، مشتریان و سرمایه گذاران را حداکثر تا تاریخ 98/09/12 به دفتر برنامه ریزی امور فناوری ارسال فرمایند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت اطلاعات طرح‌ها و محصول‌های متقاضی یارانه تجاری سازی فناوری به سامانه ارزیابی فناوری ایران به آدرس http://irantechhub.ir مراجعه نمایند.

در صورت نیاز با شماره 82233491 یا 82233472 تماس حاصل فرمایید.


18 آبان 1398 / تعداد نمایش : 3932