متن کامل خبر


 
فراخوان پروژه‌های پژوهشی شرکت پایانه‌های نفتی

خلاصه خبر: فهرست پروژه‌های پژوهشی شرکت پایانه‌های نفتی اعلام گردید.

به اطلاع می‌رساند شرکت پایانه‌های نفتی ایران از شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران بوده و مسئولیت دریافت، ذخیره‌سازی، اندازه‌گیری و صادرات بیش از 90% نفت خام کشور، انجام تمامی عملیات معاوضه نفت خام دریافتی از کشورهای حوزه دریای خزر و صدور تمامی میعانات گازی را بر عهده دارد.

واحد پژوهش و فناوی این شرکت به عنوان بازوی تحقیقاتی و پژوهشی، مسئولیت بررسی و شناخت نیازهای تحقیقاتی صنعت و راهبری پروژه‌های پژوهشی مورد نظر را در حوزه وظائف خویش عهده‌دار می‌باشد و بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه نسبت به شناسایی نیازهای شرکت، اواویت‌بندی آن‌ها، شناسایی مجریان توانمند، اخذ پیشنهادات از مراکز علمی- تحقیقاتی و نهایتاً عقد قراردادهای مربوطه پس از طی روال قانونی اقدام می‌نماید.

در همین راستا این شرکت، بر اساس اولویت‌های مدنظر و به صورت دوره‌ای، فراخوان اجرای پروژه‌های پژوهشی خود را در سایت شرکت پایانه‌های نفتی ایران به آدرس www.iotco.ir ، لینک پژوهش و فناوری اعلام می‌نماید.

علاقمندان می‌توانند با توجه به مهلت زمانی فراخوان‌های ارسالی، در صورت آمادگی و توانمندی در حوزه‌های اعلام شده نسبت به ارائه پروپوزال اقدام نمایند.

در صورت نیاز بادفتر پژوهش‌های کاربردی و فناوری داخلی 3207 تماس حاصل فرمائید.


1 تیر 1398 / تعداد نمایش : 4196