متن کامل خبر


 
اطلاعیه پرداخت بن کتاب سال 1398

خلاصه خبر: جزئیات پرداخت بن کتاب در سال 1398 اعلام گردید.

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال 1396 به بعد و دانشجویان دکتری وروی سال 1394 به بعد که در سایت www.tibf.ir برای دریافت بن کارت خرید کتاب از نمایشگاه بین المللی کتاب سال جاری ثبت نام نموده اند، می‌رساند برای دریافت هزینه بن کتاب، فیش واریز اینترنتی وجه و بن کارت کتاب را درسامانه جامع گلستان ازطریق پیشخوان خدمت گزینه دریافت هزینه بن کتاب، حداکثر تا تاریخ 98/10/05 بارگذاری (Upload) نمایند.

لطفا در بارگذاری مدارک در سامانه گلستان موارد ذیل را رعایت فرمایید:

1-از طریق پیشخوان خدمت، گزینه دریافت هزینه بن کتاب را انتخاب نموده و ضمن درج فقط شماره حساب ده رقمی بانک تجارت به نام خودتان یا اقوام درجه یک، گزینه ارسال سند پرداخت هزینه را انتخاب و پس از آپلود مدارک، روی گزینه اعمال تغییرات کلیک کنید و در پایان تیک سبز تایید نهایی را انتخاب نمایید؛ بطوریکه از طریق انتخاب گزینه مشاهده، مدارک بارگذاری شده برای شما نیز قابل مشاهده باشد.

2-دانشجویانی که مدارک خود را بارگذاری نموده اما تیک سبز تایید نهایی را انتخاب نکرده باشند، از طریق کارشناس پژوهشی دانشگاه قابل مشاهده نبوده و امکان تایید وجود ندارد. همچنین مسئولیت آن به عهده خود دانشجو می‌باشد.

3- از وارد نمودن شماره کارت بجای شماره حساب جداً خودداری فرمایید. چنانچه شماره حساب نه رقمی است عدد صفرقبل از شماره حساب درج شود.

4- کلیه نواقصی که از طرف کارشناس پژوهشی دانشگاه شامل عدم بارگذاری مدارک یا درج شماره حساب اشتباه در سامانه، عودت شده است پس از اصلاح توسط دانشجو، مجددا قابل ارسال می‌باشد.

5- زمان واریز هزینه بن کارت کتاب به حساب دانشجویان ثبت نامی درسامانه گلستان، متعاقباً اعلام خواهد شد.

لازم به یادآوری است فقط دانشجویان ورودی‌های فوق بر اساس سنوات تحصیلی می‌توانند درسامانه گلستان مدارک خود را تنها یکبار بارگذاری نمایند، لذا در درج اطلاعات و بارگذاری آن دقت فرمایید.

                                                                                                    معاونت پژوهشی وفناوری دانشگاه تربیت مدرس


18 آذر 1398 / تعداد نمایش : 8105