متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 6 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): جدول زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی دوره های دکتری تخصصی سال 1399

خلاصه خبر: جدول زمانبندی جلسه آزمون شفاهی (مصاحبه علمی غیرحضوری) و نحوه برگزاری جلسه دوره های دکتری تخصصی سال 1399 اعلام شد.

پیرو انتشار اطلاعیه شماره 5 درخصوص اعلام نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی و جلسه آزمون شفاهی داوطلبان بدین وسیله به اطلاع می رساند داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه گلستان دانشگاه "تایید" اعلام شده است و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند ضروری است طبق جداول زمانبندی زیر برای شرکت در جلسه مصاحبه علمی غیرحضوری(مجازی) اقدام نمایند.

  1. داوطلبان بایستی برای شرکت در جلسه مصاحبه علمی غیرحضوری در بازه زمانی اعلام شده (در هر دو جلسه ارتباط آزمایشی و مصاحبه علمی اصلی) وارد نرم افزار مورد نظر گروه آموزشی (طبق جداول زیر) شوند. عدم اقدام داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و مصاحبه علمی تکرار نخواهد شد.
  2. درصورت برگزاری مصاحبه علمی مجازی در محیط BigBlueButton راهنمای ورود به محیط مورد نظر و برقرای ارتباط را از این قسمت مشاهده نمایید.
  3. در صورت برگزاری مصاحبه علمی مجازی از طریق نرم افزار اسکایپ (Skype) ضروری است داوطلبان از قبل نسبت به ایجاد اکانت کاربری اقدام و اکانت مربوط را از طریق ایمیل در اختیار گروه آموزشی مربوط قرار دهند. راهنمای ایجاد اکانت کاربری را در این قسمت مشاهده نمایید. برای نصب نرم افزار اسکایپ اینجا کلیک کنید.
  4. نتیجه نهایی پذیرش حداکثر تا پایان شهریور ماه سال 1399 از طريق وبگاه دانشگاه، بخش آموزش به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکيدا از مراجعه حضوری يا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمايند.
  5. داوطلبان پذیرفته شده ملزم خواهند بود در زمان مقرری که متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط اعلام خواهد شد نسبت به ارائه گواهی ثبت نام و اصل مدارکی که در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری کرده¬اند، اقدام نمایند. در صورتی که مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده داوطلب با اصل مدارک صادره از مراجع ذی ربط وجود داشته باشد، بلافاصله قبولی داوطلب لغو و از ثبت نام و ادامه تحصيل او جلوگيري مي‏شود و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد
  6. جدول زمانبندی مصاحبه علمی غیرحضوری هر دانشکده پس از اعلام توسط آن دانشکده و تایید نهایی در زیر این اطلاعیه قرار می گیرد و ضروری است داوطلبان پس از ورود به بخش آموزش وبگاه دانشگاه، صفحه مورد نظر را refresh نموده تا مفاد اطلاعیه بروزرسانی شده و امکان مشاهده اطلاعات جدید وجود داشته باشد.

 

منبع خبر:مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


14 تیر 1399 / تعداد نمایش : 10140