متن کامل خبر


 
(اطلاعیه سوم: تغییر در برخی شرایط پذیرش و رشته ها) پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دوره‌های کارشناسی ارشد سال1397

خلاصه خبر: تغییر در برخی شرایط پذیرش و رشته های فراخوان پذیرش دانشجو از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان (برگزیدگان علمی) در دوره های کارشناسی ارشد سال 1397

پیرو انتشار اطلاعیه های شماره 1 و  2 به اطلاع می رساند به استناد مصوبات ابلاغی اخیر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شرایط پذیرش گروه ب اطلاعیه پذیرش و تبصره های مربوط به آن به شرح زیر تغییر یافته است :

گروه ب: داوطلبانی که پس از 6 نیمسال تحصیلی با گذراندن سه چهارم واحدهای درسی و رتبه اول الی هشتم با حداقل معدل 15 ، جزء 15% برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.
تبصره1: درخواست داوطلبانی که در طول 6 نیمسال تحصیلی دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین کل در مقایسه با میانگین کل هشت نیمسال دانشجویان هم رشته و غیرهم ورودی خود جزء پانزده درصد برتر باشند نیز در صورت کسب رتبه اول الی هشتم با حداقل معدل 15 به صورت مازاد بر ظرفیت قابل بررسی است. این داوطلبان بایستی هنگام فارغ التحصیلی فرم شماره"د " دانشگاه را تکمیل و تصویر آن را به همراه سایر مدارک الزامی پذیرش حداکثر تا پایان تیرماه 1397 از طریق پست الکترونیک infoadmission@modares.ac.ir به مدیریت همکاری های آموزشی و آزمون دانشگاه ارسال و مراتب را از طریق شماره تلفن 82884153 اطلاع دهند.
تبصره2: داوطلبان گروه "ب" در صورت پذیرش بایستی در زمان دانش آموختگی نیز جزء 15% برتردانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند.

شایان ذکر است رشته "علوم کامپیوتر- محاسبات علمی" نیز از فهرست رشته های دارای پذیرش دانشجو حذف و رشته های "علوم کامپیوتر" و "ریاضی کاربردی- ریاضیات زیستی" به فهرست رشته های دارای پذیرش دانشجو اضافه شده است. داوطلبان واجد شرایط حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ 20 فروردین 97 فرصت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی خود در سامانه جامع دانشگاهی (گلستان) وفق اطلاعیه شماره 1 تکمیلی (تاریخ انتشار سوم مورخ 96.12.26) اقدام نمایند.

 

منبع خبر: مدیریت همکاریهای آموزشی و آزمون


26 اسفند 1396 / تعداد نمایش : 10721