متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 6 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): جدول زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی (مصاحبه علمی)

خلاصه خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون تاریخ و مکان برگزاری مصاحبه داوطلبان استعداد درخشان ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1401 را اعلام کرد.

پیرو انتشار اطلاعیه اعلام نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی و جلسه آزمون شفاهی داوطلبان(اطلاعیه شماره 3 ) ، بدین وسیله به اطلاع می رساند داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه گلستان این دانشگاه "تایید" اعلام شده است و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند، ضروری است با رعایت موارد زیر برای شرکت در جلسه آزمون شفاهی به دانشگاه مراجعه نمایند.
1- کلیه داوطلبان لازم است طبق جدول زمانبندی زیر برای تکمیل پرونده و شرکت در جلسه آزمون شفاهی(مصاحبه علمی) به محل برگزاری مصاحبه در دانشگاه مراجعه نمایند. عدم مراجعه داوطلب به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
2- ارائه گواهي ثبت نام، اصل کارت ملی و كليه مداركي كه داوطلبان در هنگام ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه بارگزاری كرده اند در روز برگزاري جلسه مصاحبه علمی ضروري است.
3- نتیجه نهایی بررسی پذیرش دانشجویان استعداد درخشان (برگزیدگان علمی)، حداکثر تا پایان مرداد ماه 1401 از طريق وبگاه دانشگاه، بخش آموزش به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد، لذا از داوطلبان درخواست می شود اکيدا از مراجعه حضوری يا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمايند.
4- رعایت شیوه نامه های بهداشتی مرتبط با همه گیری ویروس کرونا ضروری است.
آدرس دانشکده کشاورزی: اتوبان تهران - کرج، کیلومتر 17، بعد از پیکان‌شهر، بلوار پژوهش، میدان پژوهش، دانشکده کشاورزی
آدرس دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی: مازندران - نور - خیابان امام خمینی (ره) - بلوار امام رضا (ع)
آدرس سایر دانشکده ها (پردیس اصلی دانشگاه): تهران – بزرگراه جلال آل احمد (غرب به شرق) - بعد از تقاطع بزرگراه شهید چمران

:: نام دانشکده:

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


10 خرداد 1401 / تعداد نمایش : 5218