متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 8 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): جدول زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی دکتری تخصصی سال 1400

خلاصه خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون زمانبندی برقراری ارتباط آزمایشی و مصاحبه علمی برگزیدگان علمی دوره های دکتری تخصصی سال 1400 را اعلام کرد.

 

پیرو انتشار اطلاعیه شماره 5 (تاریخ انتشار 12 اردیبهشت ماه 1400) درخصوص اعلام نتیجه بررسی اولیه پرونده الکترونیکی و جلسه آزمون شفاهی داوطلبان، بدین وسیله به اطلاع می رساند داوطلبانی که وضعیت بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه گلستان این دانشگاه "تایید" اعلام شده است و مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند ضروری است طبق جداول زمانبندی تعیین شده برای شرکت در جلسه مصاحبه علمی غیرحضوری(مجازی) اقدام نمایند.
1- داوطلبان بایستی برای شرکت در جلسه مصاحبه علمی غیرحضوری در بازه زمانی اعلام شده (در هر دو جلسه ارتباط آزمایشی و مصاحبه علمی اصلی) وارد نرم افزار مورد نظر گروه آموزشی (از طریق لینک زیر) شوند. عدم اقدام داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی خواهد شد و مصاحبه علمی تکرار نخواهد شد.
2- مصاحبه علمی مجازی داوطلبان در محیط یکی از نرم افزارهایBigBlueBotton(BBB) ، Skype یا Adobe Connect با توجه به اعلام گروه آموزشی در برنامه زمانبندی، برگزار خواهد شد.
3- نتیجه نهایی پذیرش حداکثر تا پایان مرداد ماه سال 1400 از طريق وبگاه دانشگاه، بخش آموزش به نشانی https://www.modares.ac.ir/edu اعلام خواهد شد. لذا از داوطلبان درخواست می شود اکيدا از مراجعه حضوری يا تماس تلفنی در این خصوص خودداری نمايند.
4- داوطلبان پذیرفته شده ملزم خواهند بود در زمان مقرری که متعاقبا توسط دانشکده و گروه آموزشی مربوط اعلام خواهد شد نسبت به ارائه گواهی ثبت نام و اصل مدارکی که در سامانه گلستان دانشگاه بارگذاری کرده اند، اقدام نمایند. در صورتی که مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده داوطلب با اصل مدارک صادره از مراجع ذی ربط وجود داشته باشد، بلافاصله قبولی داوطلب لغو و از ثبت نام و ادامه تحصيل او جلوگيري مي شود و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد
5- جدول زمانبندی مصاحبه علمی غیرحضوری به تفکیک در زیر این اطلاعیه قرار داده شده است و ضروری است داوطلبان با توجه به زمانبندی اعلام شده در جلسه مصاحبه علمی شرکت نمایند.
6- لازم است داوطلبان بر اساس جدول زمانبندی اعلام شده، نسبت به برقراری ارتباط آزمایشی با مسئولین مربوط دانشکده و گروه آموزشی مربوط اقدام نموده و از امکان ورود خود در روز برگزاری مصاحبه علمی اطمینان حاصل نمایند. همچنین توصیه میشود داوطلبان در روز مصاحبه حتما امکانات مورد نیاز تماس مجازی (شامل سیستم رایانه ای دارای دوربین، اسپیکر و میکروفون قوی) و خط اینترنتی پرسرعت در اختیار داشته باشند.
7- تاکید می شود داوطلب گواهی ثبت نام(دریافت شده از سامانه گلستان) و اصل کلیه مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) و نسخه کامل کلیه مدارک و سوابق آموزشی و پژوهشی بارگذاری شده در سیستم جامع دانشگاهی (گلستان) را در روز برگزاری مصاحبه در دسترس خود داشته باشد تا در صورت درخواست هیات مصاحبه کننده به ایمیل ایشان ارسال نمایند.

تذکرات مهم:
1- در رشته هایی که از نرم افزار Skype استفاده خواهد شد، لازم است داوطلبان ضمن نصب نرم افزار مذکور، اکانت خود را به ایمیل اعلامی در جداول پیوست، ارسال نمایند.راهنمای ایجاد اکانت کاربری را در این قسمت مشاهده نمایید. برای نصب نرم افزار اسکایپ اینجا کلیک کنید
2- در رشته هایی که از BigBlueButton استفاده خواهد شد، نیاز به نرم افزار خاصی نیست و فقط با آدرس (link) و کد دسترسی اعلام شده در جداول پیوست می توانید وارد محیط آن شوید.راهنمای ورود به محیط مورد نظر و برقرای ارتباط را از این قسمت مشاهده نمایید. راهنمای تنظیمات صدا را نیز می توانید از این قسمت دریافت نمایید.
3- برای اتصال به BigBlueButton می توانید از لپ تاپ و یا دستگاه تلفن همراه هوشمند استفاده کنید. لازم است دو مرورگر Mozila firefox و Chrome را بر روی دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ خود نصب کنید تا در صورت بروز مشکل در یکی از مرورگرها از مرورگر دیگر استفاده نمایید. این سامانه با مرورگرهای Internet Expolrer و همچنین Microsoft Edge کار نمی کند.
4- قبل از ورود به جلسه مصاحبه از اتصال و صحت عملکرد میکروفن، هدفون و دوربین دستگاه خود مطمئن شوید.
5- قبل از شروع جلسه مصاحبه از خاموش بودن فیلترشکن مطمئن شوید.
6- راس ساعت مقرر آماده ورود به سامانه باشید تا با اجازه مدیر گروه وارد و مصاحبه شما شروع شود.
7- این زمانبندی تقریبی می باشد و هرگونه تماسی که از سمت مدیران محترم گروه آموزشی مربوط با شما گرفته شود به این اطلاعیه ارجحیت دارد.

داوطلب گرامی
در صورتیکه برای دریافت فایل جدول زمانبندی، با خطا مواجه شدید، در همان صفحه ای که خطا را مشاهده کرده اید ، لطفا refresh نمایید.

 

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


11 خرداد 1400 / تعداد نمایش : 9858