متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) (T.M.U.E EXAM) در آذر ماه 1397

خلاصه خبر: اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) (T.M.U.E EXAM) در آذر ماه 1397

بسمه تعالی

اطلاعیه شماره یک دانشگاه تربیت مدرس در خصوص برگزاری آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) (T.M.U.E EXAM) در آذر ماه 1397

(تاریخ انتشار: 97,8,28)

پیرو مصوبه مراجع ذیصلاح به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای دانشجویان دکتری شاغل به تحصیل در دوره های دکتری تخصصی از طریق آزمون نیمه متمرکز دکتری و استعدادهای درخشان و همچنین داوطلبان ورود به دوره های دکتری تخصصی، دانشگاه تربیت مدرس آزمون زبان انگلیسی (در سطح تافل) برگزار می کند. آزمون به منظور سنجش Structure، Vocabulary، Comprehension Reading انجام می شود و قبولی در این آزمون بر اساس حدنصابی که در اطلاعیه های ثبت نام داوطلبان دوره های دکتری تخصصی این دانشگاه اعلام می شود به مدت دو سال اعتبار دارد. داوطلبان برای اطلاع از حدنصاب قبولی و مدت اعتبار این آزمون برای دیگر دانشگاهها و موسسات آموزش عالی بایستی از دانشگاه یا موسسه مورد نظر استعلام نمایند.

اطلاعات مهم

  • آزمون به صورت تستی برگزار می شود، شامل یکصد سوال چهار گزینه ای است و برای پاسخ غلط، نمره منفی منظور نمی شود.
  • ثبت نام در این آزمون از مورخ 26 آبان تا 9 آذر از طریق همین سایت می باشد. هزینه شرکت در آن، برای دانشجویان دوره های دکتری دانشگاه تربیت مدرس و دانشجویان و دانش آموختگان دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت مدرس مبلغ 800000 (هشتصد هزار) ریال و برای سایر داوطلبان مبلغ 1600000 (یک میلیون و ششصد هزار) ریال است که به صورت الکترونیکی اخذ خواهد شد.
  • ثبت نام شدگان بایستی برای دریافت کارت ورود به جلسه، راهنمای شرکت در آزمون و اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون از تاریخ 19 تا 21 آذر ماه 1397 از طریق وبگاه/سایت دانشگاه اقدام کنند.
  • آزمون در تاریخ 22 آذر ماه 1397 در محل دانشگاه تربیت مدرس واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد برگزار می شود.
  • تلفن پاسخگویی به سوالات داوطلبان محترم (از ساعت 8 الی12 و 13 الی 15): 82883061 و 82883184

:: سامانه آزمون زبان انگلیسی در سطح تافل

 

منبع خبر: معاونت آموزشی دانشگاه - مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


28 آبان 1397 / تعداد نمایش : 4475