متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 1 مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی 1401: مدارک لازم و چگونگی ثبت نام الکترونیکی داوطلبان

خلاصه خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون جزییات ثبت نام، ارزیابی سوابق آموزشی، پژوهشی و مصاحبه علمی مرحله دوم آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی سال 1401 را اعلام کرد.

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی، به اطلاع کلیه داوطلبان محترم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1401 می رساند جلسه (آزمون شفاهی) مصاحبه کلیه رشته /گرایش های این دانشگاه به صورت حضوری از نیمه دوم خردادماه 1401 برگزار خواهد شد.
داوطلبان محترم ضروری است آمادگی لازم نسبت به تهیه و آماده سازی مدارک لازم در (ذیل این اطلاعیه) اقدام و سپس نسبت به ثبت نام الکترونیکی و بارگذاری فایل اسکن مدارک با فرمت مناسب در سامانه جامع دانشگاهی "گلستان" در بازه زمانی 2 تا 6 خردادماه را داشته باشند.
همچنین برنامه دقیق زمانبندی و اطلاعیه های تکمیلی از طریق وبگاه دانشگاه https://www.modares.ac.ir/edu منتشر خواهد شد و ضروری است داوطلبان محترم با مراجعه به نشانی مذکور از جزئیات برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1401 اطمینان حاصل نمایند.
دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی ثبت نام از طرق دیگر ندارد و عدم ثبت نام و حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه آزمون شفاهی نیز مقدور نخواهد بود.
در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی، با یکی از شماره های 82883061 و 82883062 از ساعت 8:30 الی 12:30 تماس حاصل نمایید.

 

 

منبع خبر: مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


24 اردیبهشت 1401 / تعداد نمایش : 23274