متن کامل خبر


 
اطلاعیه شماره 3 استعداد درخشان (برگزیدگان علمی): تمدید مجدد مهلت پذیرش دانشجویان در دوره های دکتری تخصصی سال 1399

خلاصه خبر: مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش دوره های دکتری تخصصی استعداد درخشان (برگزیدگان علمی) تا 31 اردیبهشت ماه 1399 تمدید شد.

پیرو انتشار اطلاعیه شماره (2) (تاریخ انتشار:10 اسفند ماه 98) و باتوجه به مشکلات بوجود آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین درخواست های متعدد داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام به اطلاع می رساند که مهلت ثبت نام داوطلبان پذیرش در این دانشگاه حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ 31 اردیبهشت ماه 99 تمدید شد.
ضروری است داوطلبان محترم واجد شرایط در فرصت باقیمانده نسبت به ثبت نام و بارگذاری کلیه مدارک الزامی در سامانه گلستان دانشگاه وفق مفاد اطلاعیه شماره (1) اقدام نمایند.
شایان ذکر است نتیجه بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق بخش آموزش وبگاه دانشگاه اعلام می شود و صرفا داوطلبانی که وضعیت بررسی مدارک آنها در سامانه گلستان دانشگاه "تایید" می باشد، مجاز به تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت گواهی مربوط می شوند و نیازی به پیگیری و تماس تلفنی در این خصوص نمی باشد.
به اطلاع دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تربیت مدرس نیز می رساند در راستای عدم مراجعه حضوری به دانشگاه، داوطلبان می توانند درخواست خود مبنی بر تکمیل و دریافت فرم شماره 1 (گواهی معدل و ...) را به پست الکترونیک amoozesh@modares.ac.ir ارسال نمایند تا فرم مربوط پس از تکمیل و تایید توسط مدیریت امور آموزشی دانشگاه به پست الکترونیک آنان ارسال شود.

 

منبع خبر:مدیریت همکاری‌های آموزشی و آزمون


1 اردیبهشت 1399 / تعداد نمایش : 8334