متن کامل خبر


 
نشست رئیس جمهور با اعضای هیأت امناء دانشگاه تربیت مدرس

خلاصه خبر: رئیس جمهور عصر امروز پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه با اعضای هیأت امنای دانشگاه در محل ساختمان ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور عصر پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ با اعضای هیأت امنا دانشگاه تربیت مدرس و با حضور محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در محل ساختمان ریاست جمهوری دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه دكتر فرهاد دانشجو  گزارشی از روند فعالیت‌ها و موفقیت‌های آموزشی و پژوهشی و نیازهای دانشگاه تربيت مدرس برای ایفای نقش بهتر در عرصه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی ارائه کرد.
در ادامه رئیس جمهور با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه تربیت مدرس در عرصه آموزش، بر لزوم استفاده بهتر از ظرفیت‌های این دانشگاه در جهت تربیت استادان فرهیخته و مجرب در زمینه آموزش و پژوهش تاکید کرد و گفت: تلاش کنید دانشگاه تربیت مدرس در کنار فعالیت‌های معمول خود، به قطب تربیت استاد و مدرس در کشور تبدیل شود.
رئیس شورای‌عالی انقلاب فرهنگی افزود: دانشگاه تربیت مدرس این ظرفیت را دارد که منویات مقام معظم رهبری در زمینه تربیت استادانی با سعه صدر، دارای روحیه انقلابی و برخوردار از توانایی‌های علمی بالا را به طور کامل محقق کند.
حجت الاسلام رئیسی بر لزوم حمایت همه دستگاه‌های مسئول از جمله نهادهای مالی از فعالیت‌های توسعه‌ای دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه تربیت مدرس تاکید کرد.
لازم به ذكر است جزئیات و مصوبات پنجاه و نهمین جلسه هیات امنای دانشگاه تربیت مدرس، پس از تدوین و امضای ریاست جمهور و وزیر علوم اطلاع رسانی خواهد شد.


29 اردیبهشت 1401 / تعداد نمایش : 2388