متن کامل خبر


 
جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

خلاصه خبر: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فارغ التحصیلان دانشگاهی را در قالب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، جذب می کند.


اداره کل توسعه منابع انسانی - امور مشمولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب نیروهای امریه (کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور استفاده کند. در این راستا با همکاری ادارات کل اجرائی در استانها اقدام به جذب و به کارگیری تعدادی نیروی متخصص، نخبه و متعهد با مدرک تحصیلی دکتری، فوق لیسانس و لیسانس به صورت 3 برابر ظرفیت نموده است.
بر این اساس متقاضیان امریه سربازی می‌توانند از 18 آبان تا 15 آذر 1400 با مراجعه به سامانه مردم یار (تعاون‌یارقدیم) این وزارتخانه به آدرس اینترنتی taavonyar.mcls.gov.ir از شرایط پذیرش و جذب در ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها اطلاع و در صورت تمایل برای اعزام اول بهمن ماه 1400 ثبت نام نمایند. شروع ثبت نام برای اعزام اول اسفند 1400 از تاریخ اول دی 1400 می باشد.
گفتنی است جذب امریه بعد از قبولی در آزمون و گزینش امکان پذیر می باشد و دستگاه هیچ تعهدی مبنی بر جذب و بکارگیری متقاضی به صورت امریه ندارد .
از دانشجویان و دانش آموختگان علاقمند دانشگاه درخواست می شود به منظور هماهنگی علاوه بر سایت فوق، اطلاعات خود را از طریق آدرس www.zil.ink/arto_reg ارسال نمایند.


23 آبان 1400 / تعداد نمایش : 261