متن کامل خبر


 
اعلام نحوه فعالیت های پژوهشی دانشگاه

خلاصه خبر: معاونت پژوهشی دانشگاه در اطلاعیه شماره 10 نحوه فعالیت های پژوهشی دانشجویان را تا اطلاع ثانوی اعلام کرد.


در این اطلاعیه معاونت پژوهشی دانشگاه آمده است: با توجه به اعلام محدودیت زرد شهر تهران از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، فعالیت‌های پژوهشی دانشگاه از تاریخ 19/8/1400 تا اطلاع ثانوی، منطبق با شرایط سطح 2 اعلام می‌شود و لازم است فعالیت آزمایشگاه‌ها وفق سطح بندی اعلام شده مدیریت شود.
بر این اساس صدور مجوز فعالیت پژوهشی دانشجویان با تایید کمیته ایمنی دانشکده و با امضاء روسای دانشکده‌ها و ارسال فهرست دانشجویان/ پژوهشگران دارای مجوز به مدیریت حراست دانشگاه مطابق روال ماه‌های گذشته صورت می پذیرد.
ملاحظات بهداشتی مربوط به پذیرش دانشجویان جدید مانند ارائه کارت واکسیناسیون منطبق بر شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده توسط مدیریت سلامت و بهداشت دانشگاه می باشد.
صدور مجوز فعالیت، مشروط به نظارت مستمر و هدایت استاد راهنما و با مسئولیت کمیته ایمنی دانشکده امکانپذیر می‌باشد.
به منظور حفظ سلامت دانشجویان لازم است کمیته‌ ایمنی دانشکده‌ها نظارت کاملا سخت‌گیرانه بر فعالیت افراد در آزمایشگاه‌ها اعمال نمایند. طی بازدیدهای سرزده در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت پروتکل‌ها، مجوزها بلافاصله لغو خواهد شد.
همچنین صدور مجوز براساس درخواست دانشجو و استاد راهنما مطابق روال گذشته، پس از تایید کمیته ایمنی دانشکده و اعلام اسامی افراد واجد شرایط توسط ریاست دانشکده به مدیریت حراست دانشگاه انجام خواهد پذیرفت. ارسال رونوشت مکاتبه مربوط به اعلام اسامی افراد دارای مجوز فعالیت آزمایشگاه ها توسط ریاست دانشکده به معاونت پژوهشی دانشگاه الزامی می‌باشد.
فعالیت‌های پژوهشی، آزمایشگاهی و حضور دانشجویان و پژوهشگران در دانشگاه مشمول پروتکل‌های ابلاغ شده به دانشگاه توسط مراجع ذیربط می‌باشد و هر گونه تغییر در موارد ذکر شده از طریق اطلاعیه‌های آتی ابلاغ خواهد گردید. همچنین اسکان متقاضیان در خوابگاه تابع قوانین و مقررات معاونت دانشجویی می‌باشد.
پاسخگویی در خصوص کلیه امور مربوط به تعیین اولویت معرفی افراد، فرایند صدور مجوز فعالیت و اسکان، شرایط اسکان در خوابگاه و ... برعهده معاونت پژوهشی دانشکده‌ها می‌باشد و لازم است اطلاع‌رسانی مناسب درخصوص عدم پیگیری حضوری و تلفنی از سوی متقاضیان از معاونت پژوهشی دانشگاه انجام گردد.
گفتنی است در سطح 2 فعالیت ها، اخذ مجوز فعالیت ضرورت دارد و لازم است حداقل افراد وفق پروتکل‌های ابلاغ شده در آزمایشگاه حاضر شوند. رعایت ظرفیت آزمایشگاه و فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت سخت‌گیرانه باید رعایت شود و زمان حضور در آزمایشگاه به حداقل برسد.


22 آبان 1400 / تعداد نمایش : 569