متن کامل خبر


 
نشست هیات رییسه با حضور سرپرست دانشگاه برگزار شد

خلاصه خبر: نشست هیات رییسه دانشگاه با حضور دکتر فرهاد دانشجو سرپرست و معاونان دانشگاه، هشتم آبان ماه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر فرهاد دانشجو سرپرست دانشگاه ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای اعضای هیأت رئیسه همچنین تشکر از زحمات رئیس پیشین دانشگاه، دکتر محمدتقی احمدی طی سالهای گذشته اظهار داشت: با توجه به اینکه اینجانب طی سالهای 84 تا 89 عهده دار مسئولیت ریاست دانشگاه بوده ام، می دانم که دانشگاه چه مشکلات و معضلاتی دارد و می دانم که دکتر احمدی و هچنین روسای پیشین دانشگاه چه زحماتی را متحمل شده اند و با چه مشکلاتی روبه رو بوده اند.
وی افزود: یک حسن مهم دانشگاه تربیت مدرس این است که با تمام اختلاف سلایق از نظر منش فکری و روش سیاسی و مطالب دیگر که بین کارمندان و اعضای هیأت علمی وجود دارد، دوستی ها حفظ شده و به یک پختگی رسیده ایم و دانشگاه، پیشرفت چشمگیری داشته و این نتیجه تلاش اعضای هیأت علمی،‌ کارمندان، مدیران، معاونان و روسای دانشکده ها می باشد.
دکتر دانشجو خاطر نشان کرد: در همه دوره های مدیریتی ایرادات، نکات منفی و مثبتی وجود داشته، کاری که ما باید انجام دهیم این است که نکات مثبتی را که وجود داشته است که بدرستی احصاء کنیم و بهبود ببخشیم و سعی کنیم تمام نکات را نهادینه تر و به جلو پیش ببریم و اگر نکات منفی وجود داشت، آن را بهبود بخشیده و مرتفع نماییم.
سرپرست دانشگاه تصریح کرد: این انتظار می رود در دوره موجود، این دوستی ها و روال منطقی و علمی برقرار بوده و باشد.
وی ادامه داد: دانشگاه تربیت مدرس با42 سال سابقه، دانشگاهی جوان است و جز 13 دانشگاه برتر کشور است و این نتیجه تلاش اعضای دانشگاه می باشد.
وی با اشاره به طرح تحول راهبردی دانشگاه تاکید کرد: طرح تحول راهبردی، بسیار طرح مدون و خوبی است و باعث تحول خوبی در دانشگاه شده و با نگاه ویژه ای این طرح را ادامه خواهیم داد.
دکتر دانشجو در پایان، بار دیگر از همه اعضا تشکر و قدردانی نمود و گفت: ان شاء الله در جهت اعتلا و پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه، نهایت تلاش و کوشش خود را به کار خواهیم گرفت.
در ادامه، معاونان دانشگاه گزارشی از عملکرد حوزه های مربوط به خود بیان نمودند.


12 آبان 1400 / تعداد نمایش : 1275