متن کامل خبر


 
نشست فرمانده و اعضاء حوزه مقاومت بسیج کارکنان با سرپرست دانشگاه

خلاصه خبر: فرمانده و اعضاء حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ طی نشستی صمیمانه با دکتر فرهاد دانشجو سرپرست دانشگاه دیدار کردند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه به همراه تعدادی از اعضاء شورای مرکزی بسیج کارکنان ( برادران و خواهران ) روز دوشنبه 10 آبان ماه جاری برای عرض تبریک انتصاب استاد فرهیخته و بسیجی دکتر فرهاد دانشجو به عنوان سرپرست دانشگاه در سالن جلسات حوزه ریاست حضور یافت و ضمن ارائه گزارش عملکرد حوزه بسیج بر اعلام آمادگی کارکنان بسیجی دانشگاه جهت رفع مشکلات در حوزه های مختلف اداری در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب تاکید کرد.
در این نشست دکتر دانشجو ضمن تقدیر از تلاش و فعالیت های بی وقفه حوزه مقاومت بسیج کارکنان در عرصه های مختلف به ویژه درخصوص پیشگیری و مقابله با ویروس کُرونا و ارائه خدمات در دو سال گذشته گفت: از آنجا که دانشگاه تربیت مدرس مولود انقلاب اسلامی است و همواره در بین دانشگاه های برتر کشور قرار دارد و از طرفی دانشگاهی با سن جوان می باشد ، باید با همت وتلاش خانواده بزرگ تربیت مدرس ( اساتید ، کارکنان ، دانشجویان ) الگوی مناسبی در همه زمینه ها به ویژه در حوزه علم و فناوری و فرهنگی برای دیگر دانشگاه ها باشد .
سرپرست دانشگاه در خصوص رفع مشکلات اساتید ، کارمندان و دانشجویان در حوزه های مختلف افزود: دانشگاه شامل سه رکن اصلی اساتید، دانشجویان و کارمندان است و می بایست با نگاهی ویژه به رفع مشکلات داخلی هرسه رکن پرداخت و نسبت به رفع آن ها با همفکری و همدلی اقدام کرد .
درپایان این نشست تمثال مبارک حضرت آیت الله خامنه ای و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که منقوش به طرح نوشته و فرازی از وصیت نامه سیدالشهدای جبهه مقاومت با عنوان (برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید)، گردیده بود به دکتر دانشجو اهداء شد.


12 آبان 1400 / تعداد نمایش : 1633